REKLAMAA1-FortSluzew-13-02----24-02-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 lutego 2018, 18:14 komentarzy 59

  (FB/Piotr Guział)

  REKLAMA

  W niedawnym felietonie "Dostaliśmy od polityków w pysk" pisałem, że wszystkie opcje polityczne zawiodły w sprawie filtrów spalin na POW. Dziś do tego grona głupców dołącza Piotr Guział - radny zombie, były burmistrz Ursynowa, który swoim nowym pomysłem pomoże tylko sobie. Może natomiast zaszkodzić idei filtrów - czyli nam wszystkim.

  Radny Guział chce powstać z politycznego grobu i robi wszystko, by przypodobać się mieszkańcom, nie tylko Ursynowa. I nic w tym złego, w końcu robi to każdy polityk w tym mieście i dzielnicy.

  Dużo gorzej, gdy polityczne zombie zabiera się za wysysanie krwi z tematu, który jest już blisko szczęśliwego finału. Oby Guziałowi nie udało się podłączenie pod tę polityczną kroplówkę. I nie piszę tego dlatego, że go nienawidzę (tak nie jest), ale z troski o nasze wspólne dobro.

  Radny wymyślił, że zaproponuje Radzie Warszawy stanowisko, w którym zaapeluje do prezydent stolicy rozważenie sfinansowania filtrów spalin na POW przez budżet miasta. Oczywiście poparli go jednogłośnie wszyscy, bo przecież kto nie chce filtrów?

  Problem w tym, że filtry, to od dłuższego już czasu sprawa polityczna - jest polem rywalizacji między PO i PiS a Guział postanowił wrzucić do tego ogródka swój kamyczek. Już w mediach społecznościowych odtrąbia sukces, jakby filtry były pewne. Tymczasem nie są, a mogą być później - przez egoistyczną inicjatywę radnego.

  Ani Ursynów, ani miasto absolutnie za filtry płacić nie powinny a wręcz nie mogą! Trasa S-2 to inwestycja rządowa i rząd ma płacić faktury. Tymczasem głupi i szkodliwy, obliczony wyłącznie na poklask, pomysł radnego zombiego daje Ministerstwu Infrastruktury argument, by opóźniać montaż potrzebnych urządzeń i zrzucać za to winę na miasto. W końcu kilkadziesiąt milionów złotych (a tyle będą kosztować filtry) piechotą nie chodzi... Jeśli pojawiają się chętni (a przynajmniej taka możliwość) do dorzucenia grosza do rządowej inwestycji, to czemu z tego nie skorzystać? - mogą pomyśleć (i pomyślą!) w resorcie przy Chałubińskiego.

  Propozycja Guziała pada też w wyjątkowo złym momencie. Coraz bardziej naciskane ministerstwo i wojewoda zaczynają się łamać w sprawie filtrów. 23 stycznia - o czym pisaliśmy - wojewoda Zdzisław Sipiera zapowiedział ostrożnie, że filtry będą i to szybciej niż się wszystkim wydaje. 

  - Jakie to będą filtry, to pokaże czas po badaniach. Najczęściej w przypadku inwestycji są na to trzy lata. Tu jest okres jednoroczny, a więc bardzo szybko. GDDKiA pracuje nad tym i wie, że trzeba to rozwiązać - dodawał polityk PiS.

  Z kolei 27 stycznia w programie "Region Polityka" w TVP Warszawa (dziękujemy czytelniczce pani Annie, za przysłanie linka do tej wypowiedzi!), minister infrastruktury Andrzej Adamczyk już całkiem wprost oświadczył, że instalacja oczyszczająca powietrze z tunelu POW jest pewna. I może ona powstać od razu, natychmiast po uruchomieniu tunelu.

  - My dziś pracujemy, by w momencie gdy zostanie uruchomiona POW, gdy tzw. wyrzutnie zaczną pracować, znalazły się tam filtry. I tak będzie. Tego dopilnujemy - powiedział minister Adamczyk.

  Z twierdzeń oficjeli można wywnioskować, że Ministerstwo Infrastruktury zdaje sobie sprawę z tego, że Ursynów nie może być podtruwany przez wyrzutnie bez filtrów. Wystarczyło jeszcze trochę ponaciskać i poczekać, a warte nawet 50 mln złotych (szacunki Astaldi z 2016 roku) filtry sfinansowałby rząd. Oczywiście ogłaszając wszem i wobec swoje zasługi, niszcząć narrację Platformy Obywatelskiej o tym, że ona lepiej dbała o zdrowie mieszkańców. Byłoby tak, gdyby nie dzisiejszy zwrot akcji - jak w horrorach o zombie.

  Z grobu powstaje bowiem polityczny umarlak i obiecuje niderlandy. Nie za swoje, nie za rządowe, a za miejskie - czyli "najbardziej nasze". 

  Nawet rozumiem Guziała. Zmartwychwstanie potrzebne jest tu i teraz. W roku wyborów. Szkoda, że za jego "zombie walk" po władzę możemy zapłacić niepotrzebnie wydłużającym się sporem o filtry. Bo przecież chyba nikt nie ma wątpliwości, że ani PiS, ani PO nie zmarnują kolejnej okazji do okładania się (cmentarnym) szpadlem?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 92

  • 35
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 16
   NIEPRZYDATNY
  • 19
   WKURZONY
  • 14
   BRAK SŁÓW

  59Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Zajec 59 ponad rok temuocena: 75% 

   lol poniosło redaktora :D

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dziennikarz 58 ponad rok temuocena: 33% 

   Pomysły Pana G. już mnie nie szokują. Ma takie parcie na władzę, że można byłoby obdzielić nim co najmniej 4-5 poważnych polityków. Kilka bajek na temat jego działalności pokutuje na Ursynowie niemal już 20 lat. Proponuję mu jednak Będzin zamiast Warszawy. Ma tam duże wsparcie......

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Twojnastepca 57 ponad rok temuocena: 80% 

   Ciołko to był wstyd. Ale Ponianowski to był strzał w kolano. Decyzje personalne Kępy przypominają działania kamikaze. Nikt tym ludziom nie zaszkodzi bardziej niż oni sami.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anna Wykuszko 56 ponad rok temuocena: 100% 

   Mam pytania do pana Antoniego Pomianowskiego: 1) Co pan robi w pracy? 2) Ile pan zarabia - chodzi mi o wynagrodzenie tytułem pracy w UM 3) Czy będzie pan startował w następnych wyborach? z góry dziekuję za odpiwiedź Anna Wykuszko

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 55 ponad rok temuocena: 78% 

   Jeśli to prawda co piszą w komentarzach, że Pomianowski to debenek to raczej nie odpowie pod nazwiskiem, żeby się nie zdradzić, że trolluje, no chyba, że z jakiegoś innego urządzenia doda koment. Z moich obserwacji wygląda, że większość czasu w pracy pan Pomianowski spędza na fejsbuku, czytałem gdzieś, że inna "gwiazda" lokalnej polityki zarzucał Pomianowskiemu (chociaż są razem w koalicji), że ten nic nie robi, tylko się lansuje na imprezach sportowych...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • mieszkaniecKEN 54 ponad rok temuocena: 76% 

   Pani Anno pozwolę sobie odpowiedzieć w jego imieniu: 1) grzeje stołek, lansuje się na imprezach sportowych i trolluje w internecie (portal HU oraz grupa OU na FB) 2) 10 tysięcy złotych za nic nie robienie, 3) oczywiście, że będzie startował, lubi zbierać cięgi i mierzyć się z porażką. Jego dogorywające IMU nie ma najmniejszych szans, ale wystartować trzeba

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Pomianowski 53 ponad rok temuocena: 24% 

   Szanowna Pani Anno, odpowiadając: 1) W pracy zajmuję się sprawami leżącymi w zakresie działalności podległych mi wydziałów, a także innymi tematami jakie zgłaszają mieszkańcy. Jeżeli interesują Panią szczegóły, to serdecznie zapraszam do rozmowy na żywo. 2) Taką informację znajdzie Pani chociażby w moim oświadczeniu majątkowym, a także informacjach publicznych, jakie były nieraz publikowane przez media 3) Mam taki plan, bo wszakże to jest najbardziej miarodajny sprawdzian dla każdego samorządowca. Przy okazji pozdrawiam serdecznie wszystkich trolli, którzy przypisują mi różne tożsamości. Proponuję więcej działań dla mieszkańców, bo od trollowania Ursynów lepszy nie będzie ;)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • mieszkaniecKEN 52 ponad rok temuocena: 92% 

   Pańska odpwiedź brzmi tak: 1) Ble, ble, ble - bujajcie się, dużo powiem ale żadnych konkretów. 2) kolejne ble, ble, ble, bo obejmując stołeczek vice burmistrza za publiczną kasę w ubiegłym roku nie składał Pan jeszcze, żadnego oświadczenia obejmującego ten okres - cudowna umiejętność manipulacji i krętactwa. Trzeba dodać, ze stołeczek objęty dzięki kolesiostwu, a nie merytorycznym kompetencjom i potrzebie jego obsadzenia 3) tutaj sie zgadzamy, chociaż jak zwykle próba rozmydlenia kontekstu, dużą ilością słów i schlebiania sobie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Anna Szcześniak 51 ponad rok temuocena: 100% 

   @Pomianowski, od 3m-cy podczas sesji pytam o postęp w temacie, konsultacji w sprawie rozwoju infrastruktury (pomysł IMU z 2017), powiązany z odstąpieniem władz Ursynowa od modernizacji ulicy Płaskowickiej (Petycja IMU z 2016). Projekt w ramach BP o zorganizowanie profesjonalnych konsultacji społecznych w tej sprawie, został zweryfikowany negatywnie. Podczas sesji, na której został Pan powołany na burmistrza, zapewniał Pan o dużej potrzebie dialogu społecznego. Czy mogę więc liczyć na konkretną odpowiedź?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wd 50 ponad rok temuocena: 61% 

   Panie redaktorze, lubie i szanuje i Pana i Pana Guziala. Kazdy z Was robi cos, co lubi. Ale ta zlosliwosc chyba nie na miejscu. Guzialowi udalo sie zmusic cala Rade Warszawy do zrobienia czegos dla nas, dla mieszkancow. Niech pan nie bedzie taki zlosliwy.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~debenek 49 ponad rok temuocena: 34% 

   Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Fanklub Piotra Guziała (czyli on sam i pewnie ze 3 kolegów) ruszył do komentowania i dyskredytowania portalu! Śmieszny człowieczek, historia jak można najpierw naprawdę dużo wypracować a później to wszystko zdemolować impertynencją i arogancją.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Filtryijuż 48 ponad rok temuocena: 72% 

   co, nie macie nic dzisiaj do roboty w ratuszu?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 47 ponad rok temuocena: 74% 

   @debenek ten "śmieszny człowieczek" wczoraj doprowadził do tego, że rada miasta zajęła wczoraj stanowisko w sprawie filtrów. A co Ty osiągnąłeś w życiu? Umowe zlecenie w urzędzie dzielnicy Ursynów? Czy coś jeszcze?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 17 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • mieszkaniecKEN 46 ponad rok temuocena: 73% 

   @Pawcio, jak możesz umniejszać osiągnięcia Debenka ? Przecież od niedawna grzeje stołeczek vice w zarządzie (chyba od listopada 2017). Swoją drogą, szkoda że w zarządzie siedzą takie osoby, przepełnione nienawiścią do mieszkańców, bez kmpetencji i jedynie z parciem na publiczna kasę :-(

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 11 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Filtryijuż 45 ponad rok temuocena: 64% 

   Aleś Pan zagotowany na tego Guziała. A może jednak lepiej zajmować się problemami Ursynowa niż nam tu ujawniać swoje osobiste animozje i kompleksy? Chorobliwa nienawiść? he he

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janek 44 ponad rok temuocena: 43% 

   Guział się obudził?!?!?! Wiedź, że idą wybory.... Przecież On już nawet na Ursynowie nie mieszka...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~głosULICY 43 ponad rok temuocena: 46% 

   Sławomirze Kińczyku - nie idź tą drogą! Nie bojisz się? Że zapukA CBA? Ufasz Tuskowi? Ufasz mu? Zamknie cię ABW. Kryj się kryj bo ci policja PiS obije...karoserię.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~BeatkaToZłaKobietaZeWsi 42 ponad rok temuocena: 64% 

   Guział przynajmniej nie postawił za 30 mln Domu Kultury w lesie pod Magdalenką po to żeby pani exposłance ze swojej bandy załatwić stołek na którym się siedzi i nic nie robi. Nawiasem mówiąc po to są te dzielnicowe ośrodki kultury, żeby politykiernia mogła pracę swojim niedojdowatym ziomkom załatwiać fuchy bo w spółdzielniach niestety się nie da bo spółdzielnie tak dostały w d... od miasta, że bróżdzą Kempie jak mogą.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~debenek 41 ponad rok temuocena: 39% 

   Ten dom kultury w lesie to akurat postawił właśnie Guział, na zlecenie swojego kumpla Lenarczyka

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 40 ponad rok temuocena: 83% 

   @debenek panią eksposłankę z żyrardowa też guział zatrudnił? Czy to Kempa z Pomianowskim?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • mieszkaniecKEN 39 ponad rok temuocena: 73% 

   @Pawcio, jak możesz umniejszać osiągnięcia Debenka ? Przecież od niedawna grzeje stołeczek vice w zarządzie (chyba od listopada 2017). Swoją drogą, szkoda że w zarządzie siedzą takie osoby, przepełnione nienawiścią do mieszkańców, bez kmpetencji i jedynie z parciem na publiczna kasę :-(

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 38 ponad rok temuocena: 83% 

   @mieszkaniecKEN sądzisz, że debenek to Pomianowski? w sumie coś może być na rzeczy, on chyba ma naturę takie sępa, że jak ktoś komuś podstawi nogę to ten zamiast wyciągnąć rękę to jeszcze kopnie w kostkę

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kris 37 ponad rok temuocena: 63% 

   Aż tak boicie się Guzikowego? :) Komuś musiał popsuć biznes co panie X?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rafał Wylendoski 36 ponad rok temuocena: 72% 

   Tu jest bardzo duży błąd. Kasa nie jest ani miasta ani rządu. To moje pieniądze. I naprawdę nie interesuje mnie jaki podmiot refinansuje z nich budowę filtrów. Czy to Skarb Państwa czy m. st. Warszawa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 35 ponad rok temuocena: 47% 

   A nas interesuje, jako redakcję. Jeśli wyda miasto - przez lata nie będzie na nic innego. POW to inwestycja rządowa. Psim obowiązkiem rządu jest zadbać o nasze zdrowie. Nie udawajmy, że nie ma różnicy kto płaci...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 34 ponad rok temuocena: 79% 

   @Redakcja - to dla przypomnienia kto przeprowadził przetarg na POW? Kto wydawał decyzję środowiskową? To wszystko było za PO a teraz PiS jak walec chce tą obwodnice do wyborów rozpocząć a potem jak się uda otworzyć. Dlaczego redakcja wcześniej o tym nie pisała? Rząd ma zapewnić środki - to oczywiste. I zapewne tak będzie. A czy ze środków rządowych czy miejskich to jeden czort bo to i tak nasze podatki. Jak miasto wyda na filtry to zaraz zwrot z jakiegoś dziwnego programu rządowego zapewne dostanie... a kto te filtry obieca zapewne wygra wybory...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 33 ponad rok temuocena: 27% 

   AZX - jesteś nieuwaznym czytelnikiem, jeśli nie zauważyłeś tekstu, w którym piszemy o decyzji środowiskowej, w której nie ma filtrów. Ale czego wymagać od trolla

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 32 ponad rok temuocena: 100% 

   Zabawne kiedy redakcja zaczyna wyzywać swoich czytelników od trolli. Gdzieś po drodze się zatarła granica między dziennikarstwem a hejterstwem.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 31 ponad rok temuocena: 100% 

   Redakcji zależy tylko na odsłonach i wpływach z reklam. Im większa burza pod artykułem, tym więcej odsłon reklam.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 30 ponad rok temuocena: 100% 

   @redakcja - wow panie Kińczyk potwierdza Pan właśnie to o czym piszę tj. Pana obiektywizm w artykułach. Nazywanie czytelników trollami i wysyłanie ich do Korei to już w ogóle komedia. Nie wiem co Pan bierze ale doradzam odstawić...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 17 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tomek 29 ponad rok temuocena: 68% 

   Szczerze? Słaby ten felieton. Guział jaki jest taki jest, każdy kto mieszka na Ursynowie odpowiednio długo go zna. Ale pomysł z filtrami jest akurat dobry!!! Będąc złośliwym dopatrywałbym się urażonej dumy kogoś z naszych radnych za tym felietonem :D

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 28 ponad rok temuocena: 43% 

   Dziwne masz domysły... Pomysł by finansować inwestycję rządową z miejskich pieniędzy jest dobry???? To niedorzeczne! I wie to każdy kto choć trochę interesuje się samorządem lokalnym. Redakcja jest za filtrami, ale za pieniądze rządu.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 27 ponad rok temuocena: 84% 

   Niedorzeczne to jest robienie sobie polityki z tego tematu. Powtórze pytanie dlaczego pomysł, żeby to sfinansować z miejskich pieniędzy jest zly? Naprawde nigdy z miejskiej kasy nie fiansowano takich projektów? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 26 ponad rok temuocena: 82% 

   @Pawcio - jak pisałem powyżej zaraz znajdzie się jakiś dziwny program rządowy który zwróci miastu kasę za montaż filtrów. Obiektywizm HU widoczny kolejny raz gołym okiem...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 25 ponad rok temuocena: 28% 

   Pawcio, mamy prawo oceniać pomysły polityków. Jeśli Ci się to nie podoba jedź do Korei Płn. Tam Cię przyjmą jak brata. Jeśli nie rozumiesz tego co jest napisane, to sorry. Naucz się czytać. To rząd ma zapłacić, a nie miasto. Tak uważamy. To nie miasto przecina dzielnicę na pół.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 24 ponad rok temuocena: 93% 

   "Jeśli Ci się to nie podoba jedź do Korei Płn. Tam Cię przyjmą jak brata. Jeśli nie rozumiesz tego co jest napisane, to sorry. Naucz się czytać. " - myślałem, że redakcja haloursynów to poważni ludzie, ale po tym głupim tekście i jeszcze głupszym komentarzu pod moim adresem mam spore wątpliwości.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Evva 23 ponad rok temuocena: 67% 

   Szczerze mówiąc tak jak nie lubie Guziala tak obiektywnie rzecz biorąc dobrze zrobił. Rząd obiecuje gruszki na wierzbie. PiS to bajkopisarze. No i druga rzecz to edukacja, która PiS niszczy. Za Guziala coś się działo , coś robił. Więcej obiektywizmu panie redaktorze

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 22 ponad rok temuocena: 37% 

   To felieton. Nie musimy w nim być obiektywni. Obiektywni jesteśmy w newsach, bo tu obowiązek.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Azx 21 ponad rok temuocena: 37% 

   @Evva - o filtrach powiedziano już tyle że to teraz bicie politycznej piany i nic więcej. O ile redakcja HU często jest stronnicza w swoich „newsach” o tyle teraz mają rację. Zaraz będą wszędzie pisać jak to po lub pis wybawił Ursynów...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 20 ponad rok temuocena: 35% 

   AZX: dowód na naszą stronniczość w newsach. Opisz - porozmawiajmy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 19 ponad rok temuocena: 73% 

   Jak dla mnie to ten felieton to szczyt głupoty. Może redakcja wytłumaczy mi, bo z tekstu to nie wynika, dlaczego to działanie opóźni filtry? Tak samo dlaczego z budżetu miasta nie można ich sfinansować?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojtek Ch. 18 ponad rok temuocena: 65% 

   Pawcio, to proste - Guzial chce sfinansować filtry z pieniędzy miasta, a to rządowa inwestycja. Rząd więc odetchnie i odsunie ewentualne decyzje, czekając aż pieniądze na to przyjdą z innej strony (tak zrobiłby każdy). A tak filtry być może sfinansowałby rząd (z ich pieniędzy i szybciej?) a miejskie pieniądze mogłyby na Ursynowie pójść na inne potrzeby.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KENowiec 17 ponad rok temuocena: 46% 

   No rzczywiście za Guziała się działo: raz wyskoczył z samolotu i się prawie połamał :-( A teraz zwarł szeregi (choć chętnie napisałbym to dosadniej) i stara się zabłysnąć w roku wyborczym i przypomnieć o sobie mieszkańcom jakże kochanego przez niego, warszawskiego Ursynowa. Proponuję znów samolot, tym razem z takim dużym banerem zamiast skoków i polatanie nad dachami

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 16 ponad rok temuocena: 81% 

   ~Wojtek Ch., ale skoro rząd nie chciał ze swoich sfinansować filtrów to lepiej je sfinansować z pieniędzy miasta czy lepiej żeby ich wcale nie było????

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Azx 15 ponad rok temuocena: 76% 

   @redakcja - „często” nie znaczy „zawsze”. W zależności czego i kogo dotyczy artykuł nie potraficie być do końca obiektywni...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~debenek 14 ponad rok temuocena: 26% 

   Nieśmiało przypominam że Guział popierał i dalej popiera PiS. Ten sam PiS który niszczy edukacje.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 13 ponad rok temuocena: 79% 

   a ty debenek kogo popierasz, PO, co nie? :D

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 11 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 12 ponad rok temuocena: 62% 

   A rządowe to nie są nasze? Musiał mocno redaktorowi nastąpić na odcisk Guział, skoro tak subtelnie zawoalowany hejcik poszedł XD

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 11 ponad rok temuocena: 49% 

   Radny Guział ani nas parzy, ani ziębi. Podobnie jak wszyscy inni politycy. Ale owszem atakował portal non-stop, gdy patrzyliśmy mu na ręce. Wystarczy wyszukać artykuły w wyszukiwarce :) Pozdr.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 10 ponad rok temuocena: 61% 

   Właśnie widać jak was ziębi, skoro wylewacie na niego wiadro pomyj bez powodu. Jakoś nie widziałem, żebyście o innych politykach pisali, że są trupami. On atakował portal, to teraz Wy zaatakowaliście jego?? Bardzo dojrzałe zachowanie, nie powiem.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Azx 9 ponad rok temuocena: 64% 

   @Pawcio - HU jest tak samo obiektywny jak i politycy z wiejskiej...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 18 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 8 ponad rok temuocena: 34% 

   Czy my go atakujemy? Zombie to figura retoryczna. Co tak go bronisz? Wait... To ty nim jesteś? ;)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 11 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 7 ponad rok temuocena: 76% 

   Zombie to "nie figura retoryczna" tylko obleśny, żywy trup, który poluje na ludzkie mózgi. Jak by ktoś tak pana porównał do zgniłego truchła redaktorze to potraktowałby pan to jako komplement?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Azx 6 ponad rok temuocena: 78% 

   @redakcja - ja nim jestem w jednym poście pisząc że w przypadku tego artykułu macie racje?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • REDAKCJA 5 ponad rok temuocena: 42% 

   No straszne, dziennikarz napisał felieton a Guział się popłakał... Bądźmy poważni. Jemu nic się nie stanie. Dziwię się dlaczego tak go bronicie? Troll armia ruszyła w odsiecz?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~debenek 4 ponad rok temuocena: 33% 

   "obleśny, żywy trup, który poluje na ludzkie mózgi" nooo Pawciu, przyznam że sam bym nie wymyślił lepszego opisu Guziała, pasuje idealnie, chapeau bas! :D

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 3 ponad rok temuocena: 80% 

   Dla mnie osobiście tak jak pisałem ten felieton jest po prostu durny, a te komentarze redakcje i takich sępów jak debenek są po prostu strasznie żenujące.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Azx 2 ponad rok temuocena: 100% 

   @redakcja - że niby kto go broni?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pawcio 1 ponad rok temuocena: 85% 

   @AZX odpowiadając za redakcje "TROLLE" :D Swoją drogą na facebooku już jaj nie starczyło redakcji, żeby ubliżać swoim czytelnikom :P

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2164 sekundy
  REKLAMAA2-SUSHI-Royal----DODATKOWO