REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  I Ursynowski Festiwal Książek Przeczytanych

  I Ursynowski Festiwal Książek Przeczytanych (Apacz)

  O 10:00 rozpoczął się długo zapowiadany Festiwal Książek Przeczytanych w szkole podstawowej nr 330 przy ul. Mandarynki 1. Można tam znaleźć wiele zapomnianych tytułów.

  Mimo, że pogoda dzisiaj nie dopisała, festiwal cieszy się sporym zainteresowaniem. Miłośnicy literatury przebierają w książkach. Już za 20 złotych, a nawet mniej, można wynieść z festiwalu aż 50 wybranych pozycji.

  - Znalazłam już parę ciekawych tytułów. Do tej pory wybrałam 11 książek i mam nadzieję odnaleźć jeszcze kilka. Bardzo lubię czytać, więc taka akcja jak dzisiaj, jest okazją do zaopatrzenia się w książki na długie zimowe wieczory. Szczególnie, że ceny książek w księgarniach czasem przerażają - mówi Ania - miłośniczka literatury, która pojawiła się w SP 330 tuż po 12:00.

  Festiwal potrwa do godziny 18:00. Książek jest dużo i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto na gości czeka słodki poczęstunek w postaci ciast i ciasteczek, a na najmłodszych - kącik zabaw.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.301 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019