REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-05----31-05-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Podróż dookoła świata to marzenie wielu z nas. Egzotyczną podróż - i to w cenie dostępnej dla każdego - możemy odbyć nie ruszając się z Ursynowa! Do hipermarketu Auchan w piątek zawitały smaki z całego świata.

  Egzotyczne kraje, odkrywanie ciekawych miejsc i smaków, poznawanie kultur. Któż nie marzył o wyprawie dookoła naszego globu?! Namiastką takiej podróży może być... nasza własna kuchnia. 

  Polacy pokochali smaki świata. Sklepowe półki uginają się od produktów orientalnych czy zaczerpniętych z kuchni meksykańskiej, tajskiej, japońskiej. Dania przyrządzone zgodnie z przepisami tych kuchni niewątpliwie są urozmaiceniem naszych codziennych posiłków. Zwłaszcza, że taka kulinarna podróż dookoła świata to - w porównaniu do wycieczki lotniczej - wędrówka w klasie wyjątkowo ekonomicznej! Wystarczy odwiedzić ursynowskie Auchan, które w dziale "Kuchnie Świata" oferuje setki produktów z niemal każdego zakątka globu.

  Ale to nie wszystko! W piątek i sobotę, 6 i 7 września oraz we wtorek, 10 września sklep Auchan przygotował nie lada gratkę - prawdziwy festiwal smaków świata.

  - Przy strefie kuchni świata będą mogli Państwo spróbować dań na codziennych degustacjach, a także zainspirować się pokazami gotowania, które odbędą się 6, 7 i 10 września. Skosztowanie dań z czterech stron świata z pewnością będzie miłym urozmaiceniem planowanych wizyt w Auchan, ale też doskonałym pomysłem na przygotowanie egzotycznych dań w swojej kuchni - zachęca ursynowskie Auchan.

  Już teraz w sklepie przy ul. Puławskiej 427 czeka specjalna strefa kulinarna z daniami i produktami z różnych krajów - europejskich, azjatyckich czy amerykańskich. A w trzy wymienione dni, przy każdym kulinarnym zakątku, klienci spróbują potraw przyrządzonych przez kucharzy, znajdą też ulotki z przepisami danej kuchni, które będą mogli wykorzystać w domu.

  Oczywiście dostępne będą wszystkie produkty niezbędne do przygotowania potraw. Chiński makaron ryżowy wspaniale uzupełni zwyczajną sałatkę z kurczakiem, sosy na bazie chilli i pomidorów urozmaicą smak wszelkiej maści mięs, a przyprawy kuchni tajskiej wzbogacą smak dań na bazie makaronu.

  Oprócz egzotycznych półproduktów, sosów i przypraw, w Auchan w Centrum Handlowym Ursynów znajdziemy też pełną gamę drobnych przekąsek, które urozmaicą spotkania towarzyskie. Pozostaje tylko życzyć Bon Appetit!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 29

  • 17
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2285 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020