REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (FB/Filip Chajzer)

  REKLAMA

  Wystawa starych zdjęć Ursynowa przed ratuszem staje się słynna w całym kraju. Filip Chajzer - znany dziennikarz, który wychowywał się na Ursynowie wypatrzył na niej swoje zdjęcie z dzieciństwa. Szybko wychwycił pewien drobny błąd, który wytknął urzędowi dzielnicy.

  Przed ratuszem od kilku tygodni możemy oglądać wystawę z okazji 40-lecia, która przenosi nas w czasy powstawania Ursynowa oraz barwne lata 90. XX wieku. Są na niej zdjęcia prezentujące codzienne życie wielkiego osiedla oraz miejsca, których już nie ma. Zaskoczenie oglądających wywołują obrazki wejścia do stacji metra Kabaty w szczerym polu czy pomysłowych mini garaży, idealnie dopasowanych do kształtów Fiata 126p. Większość fotografii pochodzi z kolekcji Macieja Mazura prowadzącego stronę ursynow.org.pl.

  Jedno ze zdjęć wzbudziło szczególne zaciekawienie Filipa Chajzera, który wybrał się na wycieczkę rowerowe "na stare śmieci". 

  Jadę na rowerze obok urzędu dzielnicy Ursynów. Patrzę - wystawa z okazji 40 lecia dzielnicy. Patrzę bliżej... To ja  ;) Nie wiem czy firma SHARP jeszcze istnieje, ale lokowanie level expert  ;) no i biel nigdy nie była bielsza!
   

  - napisał Filip na Facebooku. 

  Przy okazji wytknął urzędowi mały błąd co do daty wykonania fotografii z małym Filipem Chjazerem. - Drogi urzędzie to nie jest 1999 rok, co najwyżej 1995 - stwierdza dziennikarz.

  POST FILIPA CHAJZERA:

  Ursynowski ratusz już odpowiedział na uwagę dziennikarza, z czego można wnioskować, że błąd w opisie zostanie poprawiony.

  W komentarzach do posta Filipa Chajzera nie brakuje wezwań internautów do powtórzenia zdjęcia, w tym samym składzie i w tych samych okolicznościach przyrody. A przyszły dziennikarz wraz z kolegami pozował do aparatu na ul. Szolc-Rogozińskiego, przed budynkiem działającego wówczas w pawilonach sklepu "Batmar".

  Nie ustają też domysły, w którym roku zostało zrobione zdjęcie - czy to połowa lat 90. czy raczej ich końcówka? Post dziennikarza uruchomił też wspomnienia. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1238 sekundy
  REKLAMA