REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pokazyfilmowe.pl)

  Już wszystko jasne. Ursynowianie lubią śmieszne i straszne - filmy właśnie z tej kategorii zwyciężyły w dzielnicowym plebiscycie na letnie seanse pod chmurką.

  Podczas tegorocznej edycji "Filmowego Lata na Ursynowie" pod Kopą Cwila obejrzeć będzie można filmy z kategorii "Śmieszne i straszne". W internetowym głosowaniu zdecydowanie pokonały one thrillery i sci-fi. Ankieta dzielnicy cieszyła się nieco mniejszym zainteresowaniem niż przed rokiem, wzięło w niej udział 666 mieszkańców.

  Ponad połowa głosów (353) padła na filmowy kogel-mogel ostatnich lat, czyli dla każdego coś miłego. Na filmy fantasy zagłosowało 181 osób, fanów kina z dreszczykiem, czyli filmów akcji z nutką tajemnicy i sensacji było tylko 132. 

  Ostateczna lista filmów nie jest jeszcze znana, bo trwają dopiero ustalenia z dystrybutorami, ale wśród wyświetlanych filmów znajdą się prawdopodowbnie takie hity jak: "Cudowny chłopak", "Czym chata bogata", "Jestem taka piękna", "Kształt wody" i "Morderstwo w Orient Expresie".

  Ursynowskie Lato Filmowe to niezwykle popularna impreza plenerowa, która odbywa się co roku w wakacje. Co tydzień w czwartkowe letnie wieczory można przyjść pod Kopę Cwila, usiąść na rozkładanym leżaku lub kocu i obejrzeć popularny film na wielkim ekranie. W każdym seansie uczestniczy po kilkaset osób - to świetna rozrywka dla kinomanów i wielbicieli pikników.

  Wkrótce poznamy terminy tegorocznych seansów, o czym przeczytacie na Haloursynow.pl. Nasz portal jest patronem medialnym filmowego lata.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 30

  • 22
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.28 sekundy
  REKLAMAA2-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019