Finał mistrzostw w mini piłce siatkowej w SP 81

14:36, 31.01.2014 Agnieszka Pająk-Czech Aktualizacja: 16:07, 31.01.2014
Skomentuj Apacz Apacz

W Szkole Podstawowej numer 81, przy ulicy Puszczyka 6, odbył się finał mistrzostw szkół podstawowych w mini piłce siatkowej. W rozgrywkach uczestniczyły zespoły dziewcząt z klas piątych i szóstych. Emocji nie brakowało.

Zawody sędziowała nauczycielka wychowania fizycznego Elżbieta Nowakowska. Do finałów dostały się drużyny z czterech ursynowskich szkół: SP 303, SP 310, SP 100 oraz SP 81. Rywalizacja była zacięta, nie brakowało łez, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna ze szkoły podstawowej nr 100. Drugie miejsce zajęła szkoła numer 81. Na najniższym stopniu podium stanęły dziewczyny z SP303, a czwarte miejsce zajęła drużyna ze szkoły numer 310.

Wszystkie cztery drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Na koniec można było zobaczyć występ zespołu tanecznego szkolącego się pod okiem pani Magdaleny Goli.