REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 września 2020, 21:19

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Przedsiębiorcy mają sporo wydatków i borykają się z wieloma przeciwnościami systemu. Codziennie ponoszone koszty są duże, dlatego każda możliwość zmniejszenia opłat jest mile widziana. W sytuacji konieczności rozbudowy floty pojazdów, taką opcją z pewnością jest leasing. Rozwiązanie to wybierane jest jednak nie tylko przez duże firmy spedycyjne, ale i mniejszych przedsiębiorców. Czy warto?

  Samochód służbowy z leasingiem?

  W wielu małych i średnich przedsiębiorstwach samochód stanowi podstawę funkcjonowania firmy. Lokalny zasięg nie daje tak dużych możliwości gromadzenia oszczędności. Więc gdy zachodzi potrzeba wymiany auta lub rozszerzenia obecnej floty, przedsiębiorcy poszukują sposobu, który nie będzie zbytnim obciążeniem dla firmowej kasy.  

  Takim rozwiązaniem jest właśnie leasing, czyli forma dzierżawy ruchomości od jej właściciela. Po podpisaniu umowy samochód przechodzi do rąk leasingobiorcy, który spłaca go leasingodawcy w formie miesięcznych rat. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności posiadania wkładu własnego, by dokonać zakupu. W ofercie leasingu operacyjnego w Santander Consumer Multirent, opłata wstępna może wynosić 0% wartości pojazdu. Ponadto samą umowę można zawrzeć nawet na okres 60 miesięcy, co pozwala optymalnie rozłożyć koszty.  

  Korzyści płynące z leasingu

  Leasing ma wiele korzyści. Z pewnością do największej z nich należy cała kwestia związana z odliczaniem kosztów przychodu. Pozwala to bowiem na tak zwane wpuszczenie w koszty nie tylko początkowej i końcowej opłaty, ale całości wpłacanych rat – łącznie z odsetkami. To także możliwość odliczenia wszystkiego, co musimy płacić za codzienną eksploatację, a także wszystkich opłat związanych z amortyzacją sprzętu. To, co różni leasing od kredytu to przede wszystkim to, że na czas trwania umowy pozostajemy leasingobiorcą, a nie pełnoprawnym właścicielem, jednak po skończeniu kontraktu możemy za symboliczną kwotę wykupić samochód. Bardzo korzystna jest oferta na leasing w Santander Consumer Multirent i to z nią warto się zapoznać.

  Artykuł załadowany: 0.2782 sekundy
  REKLAMAA2-AUTO WIMAR (rekrutacja) 08.07.2021 - 07.08.2021