REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Blisko 100 pań pojawiło się na pierwszym treningu

  Blisko 100 pań pojawiło się na pierwszym treningu (KT)

  Fitness 45+ wraz z wiosną powrócił na Ursynów! Blisko 100 pań wzięło udział w pierwszym, wspólnym evencie, który kontynuuje popularny cykl treningowy. Pojawiły się stałe bywalczynie, nie zabrakło też nowych twarzy - wszystkie panie z ochotą i entuzjazmem włączyły się do wspólnych ćwiczeń. Były upominiki i losowanie nagród.

  Panie z Ursynowa niecierpliwie wyczekiwały kolejnego etapu zajęć fitness. W tym roku niemal wszystkie miejsca zostały zarezerowane już pierwszego dnia zapisów. Czemu służą dzielnicowe spotkania? Grupy Fit 45+ pomagają paniom mobilizować się do wysiłku fizycznego. Wspólne ćwiczenia to samo dobro - profilaktyka zdrowotna i podtrzymywanie formy. 

  - Ja się już tak przyzwyczaiłam, że ciężko mi sobie wyobrazić rok bez zajęć. Nie są strasznie trudne, daję sobie z nimi radę, a po wyjściu czuję się kilkanaście lat młodziej! Jeszcze do niedawna sądziłam, że to niemożliwe w moim wieku, a dziś widzę ćwiczące dziewczyny, które są starsze ode mnie - radośnie opowiada Grażyna, mieszkanka.

  DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ ZDJĘĆ

  Pierwszy, wspólny trening wszystkich grup odbył się na hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy Dereniowej 48. Na łączonych zajęciach pojawiło się ponad 90 pań. Po krótkiej rozgrzewce rozpoczęły się ćwiczenia, którym towarzyszyło losowanie nagród. Organizatorzy przygotowali zdrowe soki, sprzęt do rollowania oraz nagrodę główną, czyli sportowy wyjazd na jeden z wiosennych FitCampów, które organizuje firma SportyFlower. 

  Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w kilku lokalizacjach. Uczestniczyć w nich będzie 270 kobiet, które podzielono na 14 grup. - Tygodniowo prowadzimy 28 godzin zajęć, miesięcznie daje to około 100 godzin wspólnych ćwiczeń. Z uwagi na ogromną popularność programu większość miejsc została już zajęta. Jednak przez cały rok można zapisywać się na listę rezerwową - mówi jedna z koordynatorek zespołu SportyFlower, który organizuje zajęcia dla pań. 

  Ostatnie wolne miejsca są jeszcze w grupie, która ćwiczy w Dzielnicowym Domu Kultury przy ul. Kajakowej 12B. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 10:30. Zapisy, podczas dyżurów, prowadzą koordynatorzy - każdy czwartek od godz. 10:00 do godz. 11:00 oraz od godz. 17:00 do godz. 18:00.

  Więcej o programie finansowanym przez dzielnicę na www.sport.ursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3087 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019