REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Maluchy z Ursynowa kochają pływanie! Na basenie przy Koncertowej rywalizowały o miano najlepszego pływaka wśród przedszkolaków. Było dużo radości, uśmiechu i emocji.

  W zawodach "Foki na start!" organizowanych przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji wzięło udział około 70 młodych zawodników w wieku 6 lat i młodsi. Rywalizowały na dystansie 25 metrów na grzbiecie i na brzuchu. Mogli asystować im rodzice. Zabawy było co nie miara.

  - To nasz pierwszy start. Córka dopiero zaczęła pływać, nie chodzi na zajęcia, uczymy się rodzinnie. Będziemy startować na pewno w kolejnej imprezie - mówi pani Karolina, mama Marysi uczestniczki zawodów. Dlaczego Marysia lubi pływać? - Bo mogę się kąpać! - odpowiada bez zastanowienia rezolutna dziewczynka.

  - Pewnie się potwarzam, ale to moja ulubiona impreza, którą organizuje UCSiR. Frekwencja bardzo dobra. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci. To radosna, cudowna impreza, dobra zabawa w wodzie - ocenia Wiesław Krzemiński z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekracji.

  Wszyscy mali uczestnicy zawodów otrzymali puchary, dyplomy i upominki. A najlepsi stanęli na podium i zebrali największe brawa. Wśród dziewczynek najszybsze były: Alicja Rymarczuk, Zuzanna Strzałkowska i Aleksandra Cieślak. Wśród chłopców: Leonard Dudkowski, Aleksander Zydroń i Maciej Wieczorkowski.

  Kolejna edycja "Foki na start!" odbędzie się wiosną, prawdopodobnie w maju. A wcześniej, bo w styczniu, ruszają zawody dla nieco starszych amatorów pływania - cykl "Grand Prix Ursynowa" na pływalni UCSiR przy Hirszfelda.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z ZAWODÓW FOKI NA START:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.231 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-05----10-06-2019