REKLAMAA1-FortSluzew-10-01----20-01-2019-DNI
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Foki na start!

  Foki na start! (KZ)

  REKLAMA

  Mnóstwo energii, uśmiech i dobra zabawa na pływalni UCSiR przy Hirszfelda! A to wszystko sprawka... 48 fok! Najmłodsi miłośnicy pływania wzięli dziś udział w specjalnie przygotowanych dla nich zawodach.

  Rywalizacja przedszkolaków na basenie Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji jest już tradycją. To niepowtarzalna okazja, aby dzieciaki aktywnie spędziły sobotę. Tegoroczna edycja była sukcesem, w zawodach wystartowało blisko pięćdziesięciu maluchów. Dzieci zmierzyły się w dwóch kategoriach. Przepłynęły 25 metrów z wybranym przyborem, deską lub makaronem. Pływały na grzbiecie i brzuchu, a asekurowali ich równie dzielni rodzice.

  - Takie wydarzenia sprawiają dzieciom ogromną frajdę – mówi Milena, matka jednego z uczestników. - Dzieci mogą poprawić sprawność fizyczną, poczuć zdrową rywalizację. Dzięki dobrej organizacji dzieci czują się tu bezpiecznie. Poza tym to świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną. 

  W pływalni przy Hirszfelda zgromadziły się dziś całe rodziny. Starsze rodzeństwo – które kiedyś również rywalizowało w zawodach - dziś kibicowało młodszym. - To świetna impreza – mówi Paweł, ojciec pięcioletniego Bruno. - Dziś pływa nasz syn, a kiedyś wspólnie kibicowaliśmy córce.

  A że foki na Ursynowie rywalizują tylko raz do roku pływalnia pękała w szwach – na zawodach pojawiła się liczba publiczność. - Foki jak zwykle dały czadu – mówi Anna, babcia Igora. - Jestem największą fanką wnuka, nie mogło mnie tu dzisiaj zabraknąć!

  Choć o zajętym w zawodach miejscu decydował czas, na podium zobaczyliśmy wszystkie dzieci. Każdy młody zawodnik otrzymał puchar, dyplom i mały upominek. 

  ZOBACZCIE JAK FOKI RYWALIZOWAŁY NA URSYNOWIE!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2054 sekundy
  REKLAMA