REKLAMAA1-DPD—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Całe rodziny uczestniczyły w zawodach

  Całe rodziny uczestniczyły w zawodach "Foki na start!" (KT)

  Fantastyczna, rodzinna atmosfera, wspólne pływanie, gromki doping i przede wszystkim aktywna zabawa. Kilkudziesięciu najmłodszych pływaków wzięło udział w zawodach "Foki na start!" przy Koncertowej. Choć wyniki były różne, to nie ma mowy o przegranych - liczy się doświadczenie i frajda!

  W zawodach "Foki na start!" organizowanych przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji wzięło udział około 40 młodych pływaków - sześcioletni i młodsi. Dziewczynki i chłopcy rywalizowali oddzielnie na dystanie 25 m. Każdy zawodnik startował dwukrotnie, bowiem długość basenu trzeba było pokonać na brzuchu i na plecach.

  Zawody mają charakter familijnej zabawy, więc rodzice mogli towarzyszyć swoim pociechom. Nie zabrakło sportowych emocji i napięcia do ostatnich centymetrów. Całość była jednak świetną zabawą i okazją do integracji nie tylko dla najmłodszych.

  - Jesteśmy drugi raz na tych zawodach. Są już znajomości, jakieś przyjaźnie, kibicujemy sobie nawzajem. Fantastyczny czas. Poza tym organizacja jest perfekcyjna, wszystko dzieje się sprawnie i szybko. Spiker jest przezabawny i świetnie czuwa nad całością - mówi Jacek, tata Nikoli.

  DALSZY CIĄG ARTYKUŁU POD GALERIĄ ZDJĘĆ

  - W pierwszej kategorii poszło nam troszkę słabiej, ale nie poddajemy się. Chodzi przede wszystkim o zabawę, a jeśli uda się zająć wyższe miejsce, to super - mówi Adrian.

  Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary. Najlepszych uczestników wyłoniono po zsumowaniu wyników czasowych z obu startów. Wśród dziewczynek najszybsze były: Natalia Nogal, Lola Weinar oraz Aleksandra Kurpias. W rywalizacji chłopców na podium stanęli: Damian Kaszko, Leon Machnacz i Maciej Wieczorkowski.

  Kolejna edycja imprezy pływackiej "Foki na start!" odbędzie się jesienią. To jednak nie koniec basenowej rywalizacji na Ursynowie w najbliższym czasie. Już 8 czerwca czeka nas wielki finał cyklu "Grand Prix Ursynowa". Na pływalni UCSiR przy Hirszfelda spotkają się wszyscy, którzy od stycznia zbierali punkty w klasyfikacji generalnej. Emocje gwarantowane!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 30

  • 20
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3423 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020