REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  REKLAMA

  O tym, że najmłodsi ursynowianie na basenie czują się jak ryby w wodzie, wiemy doskonale! Maluchy chętnie biorą udział w zawodach pływackich "Foki na start!". I właśnie dla nich mamy dobrą wiadomość –ruszyły zapisy do kolejnej edycji zabawy.

  To prawdziwa gratka dla przedszkolaków i ich rodziców! Najmłodsi miłośnicy pływania po raz kolejny wystartują w zawodach pływackich "Foki na start". Tegoroczna rywalizacja odbędzie w sobotę, 10 listopada. W Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji zawody pływackie dla dzieci 6-letnich i młodszych są już tradycją. To niepowtarzalna okazja, aby dzieciaki aktywnie spędziły czas, a całe rodziny świetnie się bawiły. 

  Zmagania odbywać się będą w podziale na dziewczynki i chłopców rocznika 2012 i młodszych. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy uzyskają najlepszy czas w obu konkurencjach łącznie. Przedszkolaki wystartują w dwóch konkurencjach:

  • 25 m z przyborem (makaron lub deska) na grzbiecie,
  • 25 m z przyborem (makaron lub deska) na brzuchu.

  - Ponieważ dla większości naszych zawodników jest to pierwszy pływacki sprawdzian, podczas startu oraz w trakcie wyścigu, dozwolona jest asekuracja osób dorosłych, nie tylko z poziomu płyty, ale również w wodzie - mówi Karolina Bigos z UCSiR.

  Wszystkie dzieci biorące udział w zawodach dostaną upominki, pamiątkowe puchary i dyplomy.

  Zapisy (dzieci urodzone w 2012 roku i młodsze) przyjmuje dział organizacji imprez UCSiR - do 8 listopada (czwartek) do godziny 15:00, osobiście (Arena Ursynów, pok. 102, ul. Pileckiego 122), telefonicznie - (022) 334 62 22 oraz mailowo: imprezy@ucsir.pl. Zawody odbędą się w sobotę, 10 listopada, w pływalni UCSiR przy ul. Koncertowej 4. Śpieszcie się, liczba miejsc ograniczona!

  Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin - na stronie UCSiR

  ZOBACZ JAK MALUCHY PŁYWAŁY W KWIETNIU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3966 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-04----10-05-2019