REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Aż 76 małych pływaków wzięło udział w jesiennej edycji!

  Aż 76 małych pływaków wzięło udział w jesiennej edycji! (KT)

  Jesienna edycja popularnych zawodów "Foki na start!" przyciągnęła tłumy na pływalnię przy Koncertowej. W imprezie wzięło udział aż 76 dzieci. W wodzie spotkali się znajomi i przyjaciele, więc rywalizacja odbywała się w znakomitej, niemal rodzinnej, atmosferze. Nie zabrakło też niespodzianki!

  "Foki na start!" to dla wielu rodzin tradycja i stały punkt w sportowym rozkładzie jazdy dzielnicy. Tym razem było podobnie. Na pływalni przy ul. Koncertowej pojawiły się zarówno przedszkolaki, które debiutowały, jak i te, które już kolejny raz brały udział w imprezie.

  - To moja ulubiona impreza pływacka dla najmłodszych. Frekwencja jest imponująca. Mamy siedemdziesięciu sześciu zapisanych uczestników. Ciekawe jest to, że przyszło więcej dziewczynek. Atmosfera od startu wspaniała. Są rodzice i dziadkowie, wszyscy dzielnie dopingują - mówi Wiesław Krzemiński z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Formuła samych zawodów nie uległa zmianie. Dzieci pływały z pomocą rodziców lub samodzielnie. Mali sportowcy startowali dwukrotnie - 25 metrów na brzuchu i na plecach.

  - Bawimy się super. Diana jest już po pierwszej serii, teraz czas na start na brzuszku. Mój starszy syn startował tutaj wielokrotnie, ale jest już trochę za duży na udział w zawodach. Teraz córka ma swój debiut - mówi Miłosz, tata Diany.

  Po wszystkich startach odbyła się radosna dekoracja medalowa. Na zawodach małych foczek każdy wygrywa, więc wszyscy mali pływacy otrzymali słodki upominek i medale, a najlepsi puchary. Była też urocza niespodzianka.

  - Jest specjalna część, którą przygotowaliśmy z okazji urodzin jednego pływaka. Podczas dekoracji zaśpiewaliśmy mu 100 lat, dostał też pamiątkowy puchar i mały prezent - mówi Wiesław Krzemiński z UCSiR.

  Imprezę "Foki na start!" organizuje Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Portal Haloursynów.pl jest patronem medialnym dziecięcej zabawy sportowej.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z IMPREZY "FOKI NA START!":

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.365 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020