REKLAMAA1_FortSłużew-12-07----22-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  "Foki na START!" przy Koncertowej (KT)

  REKLAMA

  Aż 64 maluchy zameldowały się na basenie przy Koncertowej. Zawody "Foki na START!" przyciągnęły całe rodziny - przedszkolaki dzielnie walczyły o jak najlepsze miejsca, a rodzice pomagali zarówno w wodzie jak i na powierzchni. Głośny doping roznosił się po całej pływalni.

  Kolejne zawody pływackie dla najmłodszych za nami. Tym razem "Foki na START!" przyciągnęły 64 małych amatorów basenu. W sportowych zmaganiach startowały dzieci z rocznika 2011 i młodsze. Wśród zawodników pojawiła się grupka 3-latków, dla których były to pierwsze zawody w życiu. 

  - Najmłodsze dzieciaczki zasługują na wielki podziw i uznanie. Pierwsze starty to duży stres, a one radzą sobie znakomicie. Atmosfera jest rewelacyjna, doping nie słabnie - mówi Wiesław Krzemiński z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, które zorganizowało zawody.

  VIDEO: Foki na start w pływalni na Koncertowej

  Dzieci startowały dwukrotnie - trzeba było pokonać długość basenu na plecach i na brzuchu. Suma czasów z obu prób decydowała o finałowej pozycji w rankingu. Zwycięstwo smakuje najlepiej, jednak nikt nie był poszkodowany. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy puchar, dyplom i torbę pełną łakoci.

  - Zawsze uwielbiałem pływać. Są moi koledzy i cieszę się, kiedy im dobrze wychodzi. Wolę pływać na plecach, na brzuchu jest wolniej, ale i tak mi się podoba - mówi Kuba, który w zawodach startował już kilka razy.

  Najlepsze dziewczynki:

  1. Liliana Bogusiewicz

  2. Julia Szchaftlein

  3. Julia Wojciechowska

  Najlepsi chłopcy:

  1. Jan Kieszczyński

  2. Szymon Kaniewski

  3. Jakub Milewski

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z ZAWODÓW:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1355 sekundy
  REKLAMA