REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (UCSiR)

  REKLAMA

  Twoje dziecko czuje się nie tylko jak ryba w wodzie, a nawet jak foka? Zgłoś je do konkursu dla najmłodszych miłośników pływania. W sobotę Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie foki na... start!

  W najbliższą sobotę sześcioletnie, a nawet młodsze dzieci zmierzą się w dwóch konkurencjach na dystansie 25 metrów. Popłyną na grzbiecie i na brzuchu, ale bez "rękawków". Do pomocy będą miały makaron lub deskę oraz w razie potrzeby osobę dorosłą.

  W poprzednich latach w zawodach brało udział ponad 50 młodych pływaków. - Zawody rozwijają rywalizację, poprawiają sprawność fizyczną dzieciaków, poza tym takie wydarzenia przynoszą dzieciom ogromną radość! - mówiła nam rok temu pani Karolina, mama jednego z uczestników.

  W tym roku Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji do udziału w zawodach zaprasza nie więcej niż 60 dzieci.

  Zmagania odbywać się będą w podziale na dziewczynki i chłopców. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy uzyskają najlepszy czas w obu konkurencjach łącznie. - Ale nie tylko o wygraną tu chodzi, a o satysfakcję i sportowego ducha walki, dlatego wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymają pamiątkowe dyplomy i medale oraz słodkie upominki - zapowiada Beata Strożek z UCSiR.

  Maluchy można zapisywać do czwartku, 19 maja, do godz. 12:00. Chęć udziału można zgłaszać telefonicznie (22) 334 62 22, mailowo: imprezy@ucisr.pl oraz osobiście w Arenie Ursynów - pokój 102 w godz. 8:00-15:00.

  Zawody "Foki na start" odbędą się w sobotę 21 maja na pływalni "Hirszfelda", przy ul. Hirszfelda 11. Start zawodów o godz. 10:30. 

  Impreza się pod patronatem portalu HALOURSYNOW.PL.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1135 sekundy
  REKLAMA