REKLAMAA1_FortSluzew_od-06-02-do-28-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (ZK)

  REKLAMA

  W sobotę na Ursynowie rządziły foki! Najmłodsi miłośnicy pływania po raz kolejny zmierzyli się podczas pływackich rywalizacji i tak jak w poprzednich edycjach… nie zawiedli.

  „Foki na start” to autorski program Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, który od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na Ursynowie. Udział w rywalizacji ma zachęcić do pływania, pomóc w promowaniu zdrowego stylu życia i, co dla wielu jest najważniejsze, jest świetną okazją do spędzenia sobotniego popołudnia w miłej atmosferze.

  I tak właśnie było podczas pierwszej w tym roku edycji. Na basenie przy Hirszfelda zgromadziły się całe rodziny. Były maluchy, które brały udział w rywalizacji, ich rodzice, rodzeństwo, czy dziadkowie.

  - Nie mogło nas tu zabraknąć – mówiła Katarzyna mama Oliwi. – Córka czuje się tu jak ryba w wodzie, w tamtym roku w basenie byłyśmy razem, dziś płynie sama, a my z mężem trzymamy kciuki.

  W zawodach wystartowało kilkudziesięciu maluchów w wieku 6 lat i młodszych. Dzieci pływały na brzuchu lub na plecach, z deską bądź z makaronem, z rodzicem u boku albo samodzielnie. 

  O zajętym miejscu decydował czas jednak na podium zobaczyliśmy wszystkich zawodników. Każdy młody pływak otrzymał puchar, dyplom i mały upominek. Kolejna edycja zawodów odbędzie się jesienią.

  ZOBACZCIE NASZĄ FOTORELACJĘ!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1236 sekundy
  REKLAMA