REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 kwietnia 2019, 10:50

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Sport kochamy nie tylko za radość, którą nam daje, ale przede wszystkim za to, że jest dla wszystkich. Dlatego Football Baby budzi miłość do sportu już od najmłodszych lat. Jak? Poprzez ogólnorozwojowe zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów z aktywnym udziałem rodziców.

  Na warszawskim Ursynowie odbędą się pierwsze zajęcia Football Baby. Projekt ten skierowany jest do dzieci w wieku od 2 do 4 lat oraz ich opiekunów. Bardzo ważne jest, żeby już od najmłodszych lat zaszczepiać u swoich pociech miłość do sportu. W tym wieku najlepiej to robić poprzez dobrą zabawę. Football Baby zapewni ją dzięki opowieściom ruchowym. Przy okazji rodzice mają okazję poznać zasady zdrowego żywienia oraz aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi.

  Wszyscy chętni mogą zapisać się na niezobowiązujące zajęcia. Poniżej szczegóły:

  • Lokalizacja: LO 158, ul. Szolc-Rogozińskiego 2 (sala gimnastyczna)
  • Termin: sobota
  • Godzina: 10:00
  • Czas: 1 godzina

  Kariera piłkarska nie zatrzymuje się na Football Baby. Na każdego czterolatka czeka powołanie do Football Academy. (ZAPISY TUTAJ). Treningi piłkarskie odbywają się od poniedziałku do czwartku, w Szkole Podstawowej nr 330, przy ulicy Mandarynki 1. 

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2552 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO