REKLAMAA1-SAN-GIOVANNI-01-09----30-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 grudnia 2018, 07:03 komentarzy 6

  (AŁ)

  Pojawił się znienacka i wywołał poruszenie. Po prawie roku przerwy na ulicę Puławską powrócił fotoradar. Stoi tuż przy wjeździe na Ursynów, od strony Piaseczna, na odcinku gdzie można "rozpędzić się do 60 km/h". Sprawdziliśmy, kiedy kierowcy mogą spodziewać się pierwszych mandatów.

  Najpierw stał przy Puławskiej 617 na wysokości ul. Kuropatwy. Łapał piratów drogowych, którzy nie zwalniali przed istniejącym tam przejściem dla pieszych. Skrzyżowanie zostało przebudowane, na przejściu zostały zamontowane światła. Piesi są więc bezpieczniejsi, a na kierowców, którzy miną skrzyżowanie, około dwustu metrów dalej w kierunku centrum Warszawy, będzie czekała pułapka.

  - Znów skarbonkę stawiają, zamiast rozsądnie pozwolić ludziom szybciej jeździć. Tutaj spokojnie na tym odcinku można jechać 80-tką i tak się jeździ i nic złego się nie dzieje. Radar spowolni ruch, spotęguje korki, ale nie poprawi bezpieczeństwa - napisał do nas kierowca, który codziennie dojeżdża do pracy ul. Puławską.

  Pojawiło się też wiele pytań. Czy nowe urządzenia do strzelania fotek działa czy nie? Jak zauważyliśmy, sporo kierowców już teraz woli profilaktycznie przyhamować w tym miejscu.

  - Fotoradar zostanie uruchomiony na przełomie stycznia i lutego 2019 r. Będzie to trzeci fotoradar na Ursynowie. W tej chwili działają dwa takie urządzenia: w al.KEN zarejestrowano w okresie trzech kwartałów 2018 roku 990 naruszeń, natomiast przy ul. Witolda Pileckiego 6,9 tys - informuje Główny Inspektorat Transportu Drogowego.

  Od kilku dni na odcinku od skrzyżowania z ul. Poleczki i rtm. Pileckiego do granicy Warszawy w kierunku Piaseczna obowiązuje podniesiony limit dopuszczalnej prędkości - 60 km/h. Za taką zmianą przemawiały drogowe statystyki. Według policji, jak na tak newralgiczną ulicę, na Puławskiej nie ma większej liczby kolizji czy wypadków, bo droga jest prosta, bez skomplikowanych skrzyżowań.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 92

  • 21
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 10
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 25
   WKURZONY
  • 22
   BRAK SŁÓW

  6Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~sdf 6 9 miesięcy temuocena: 75% 

   A wzdłuż muru Wyścigów nie można jechać Puławską szybciej, bo droga jest kręta, wąska, jest dużo przejść dla pieszych i skomplikowanych skrzyżowań. Żenada.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mak 5 9 miesięcy temuocena: 100% 

   Nie straszy tych, którzy mają yanosika :D

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pies ich... 4 9 miesięcy temuocena: 88% 

   Tak, to prawda, bedzie nowy radar, ale w ramach rekompensaty miasto uruchomilo Tramwaj Roznorodnosci. Dalej nie komentuje bo mi sie cenzuralne slowa w tym temacie juz wyczerpaly.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kurkawodna 3 9 miesięcy temuocena: 89% 

   Na chwilę obecną jest sama skrzynka, bez "wnętrzności". Pusta jak łby i kieszenie polityków. Bądźcie czujni.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mateo 2 9 miesięcy temuocena: 67% 

   I gość ma rację. Puławska jest wyjątkowo długą i prostą ulicą. Spokojnie, nawet przy dużym obciążeniu ruchem, można tam jechać 80tką. Jednak ilość świateł i tak tę prędkość często mocno obniża. Widać jednak, że państwo ma dziury w budżecie, które trzeba jakoś podreperować.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zmotoryzowany 1 9 miesięcy temuocena: 67% 

   Co tam 80tką, na takim prostym odcinku lepiej od razu walić 100tką. Puławska to przecież prawie autostrada, tyle że w mieście i przez to czasem pod koła jakiś pieszy się zaplącze.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3477 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019