REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pokazyfilmowe.pl)

  Dziś ostatni lipcowy seans Ursynowskiego Lata Filmowego. O 21:45 Pod Kopą Cwila wyświetlony zostanie film "Bohemian Rapsody". To niezwykła historia grupy Queen i jej charyzmatycznego lidera Freddiego Mercury'ego.

  Kolejny seans pod Kopą Cwila to jeden z najgłośniejszych filmów ubiegłego roku, zdobył cztery Oscary. Jednego z nich otrzymał Rami Malek jako najlepszy aktor pierwszoplanowy za brawurowe wcielenie się w postać Freddiego Mercury'ego. To również sukces kasowy, film zarobił ponad 800 mln dolarów. Jest to historia zespołu Queen od momentu założenia aż po słynny koncert na Wembley podczas Live Aid w 1985 roku.

  Dzieło reżysera Bryana Singera było również krytykowane przez fanów zespołu za wiele nieścisłości, np. za to, że w filmie członkowie Queen poznają się w innych okolicznościach, niż w rzeczywistości.

  "Bohemian Rapsody" jest ostatnim seansem Ursynowskiego Lata Filmowego wyświetlanym o 21:45. Od sierpnia wszystkie projekcje będą zaczynały się wcześniej - o 21:15. Wstęp jak zawsze wolny, warto zaopatrzyć się w coś do siedzenia i okrycia. 

  Za tydzień nie będzie seansu pod Kopą Cwila, bo czwartek wypada 1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Ale już 8 sierpnia od 21:15 sporo zabawy za sprawą filmu "Deadpool 2". Bohater grany przez Ryana Reynoldsa, oszpecony podczas eksperymentów medycznych ukrywa się w kostiumie superbohatera i próbuje walczyć ze złem czasami w zabawny i chaotyczny sposób.

  W ramach Ursynowskiego Lata Filmowego zaplanowano jeszcze:

  • 15 sierpnia - godz. 21:15 - JESTEM TAKA PIĘKNA (USA, 2018. Reż. Abby Kohn, Marc Silverstein)
  • 22 sierpnia - godz. 21:15 - KRÓL ROZRYWKI (USA, 2017. Reż. Michael Gracey)
  • 29 sierpnia - godz. 21:15 - GREENBOOK (USA, 2018. Reż. Peter Farrelly)

  Patronem medialnym Ursynowskiego Kina Letniego jest portal haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 80

  • 45
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 13
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Życzliwa 1 11 miesięcy temu

   Było nas naprawdę dużo. Pytanie czy góra coś słyszała ? Czy tam były jeszcze jakieś kolumny? I w dyskusyjnum momencie siadł agregat jakby ktoś chciał coś zamanifestować ;-)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3256 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020