REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 stycznia 2022, 12:17

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Kim jest Barber? Słowo Barber wywodzi się z języka łacińskiego „barba” co oznacza po prostu „broda”. Być może wiele z nas słyszało to słowo, ale nie wiele tak dokładnie wie czym tak naprawdę zajmuje się Barber.

  Jest to zawód, który istnieje od lat 50-tych XX wieku, a nawet sięga czasów starożytności.

  Barber zajmuje się męskim strzyżeniem, ale nie jest to zwyczajny fryzjer. Ten zawód jest bardziej rozszerzony niż by się nam mogło wydawać. Zajmuje się strzyżeniem włosów na głowie, jak również i brody, ale nie na tym się kończy jego rola. U takiego specjalisty mężczyzna może zadbać także o swoją cerę, ponieważ pielęgnacja naszych włosów zaczyna się właśnie od skóry głowy oraz twarzy. W takim salonie możemy być pewni, że specjalista odpowiednio się nami zajmie. Można śmiało to nazwać męskim SPA.

  Dlaczego warto udać się do barbera?

  W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn decyduje się na wizytę w profesjonalnym salonie. Nic w tym dziwnego, ponieważ zadbana broda to nasza wizytówka. Pierwsze spojrzenie nowo poznanej osoby zawsze jest na twarz, jeśli mamy brodę taka osoba zobaczy w pięknie ułożonym zaroście, że jesteśmy mężczyznami atrakcyjnymi, ułożonymi, starannymi. Dlatego warto o to zadbać. Dla niektórych panów oczywiście może być trudno oddać swoją długo hodowaną brodę w obce ręce.

  Natomiast w salonie Barber shop - jak już wcześniej było wspomniane - można zadbać o włosy, ale również o okolice twarzy, w czym pomogą specjalistyczne kosmetyki męskie. Klienci mogą być pewni, że na miejscu uzyskają fachową wiedzę na temat układania swoich włosów, oraz pielęgnacji. Z pewnością zostaną odpowiednio dobrane kosmetyki, którymi będzie można pracować samemu w domu.

  Jaki salon wybrać?

  Jak już dochodzi do takiej decyzji, długo się zastanawiamy nad wyborem salonu. Nie jest to łatwa decyzja, jeśli lubimy dbać o swój zarost. Przed umówieniem się na wizytę warto do salonu, którym jesteśmy zainteresowani udać się osobiście. Z pewnością na pierwszy rzut oka zobaczymy, czy mamy do czynienia z osobą odpowiednio przeszkoloną. Takim pierwszym sygnałem będzie spojrzenie na to, czy dany specjalista sam ma zadbany zarost.

  Warto odwiedzić Barber w Warszawie „Salon fryzjersko – kosmetyczny Rozczochrany Harry” na ulicy Sokołowskiej 11 lok. U2. Salon ma oryginalny wygląd, który zachęca do wejścia.

  Kolejnym miejscem, które swoim wyglądem przypomina salony z dawnych lat jest Barber w Warszawie przy ulicy Koszykowej 58. To miejsce od razu może skraść serce, ponieważ panuje w nim klimat salonów z Ameryki. Po wejściu od razu cofamy się do przeszłości.

  W stolicy można znaleźć dużo salonów Barber. Warszawa jest na tyle dużym miastem, że w każdej dzielnicy, na każdej ulicy i na każdym praktycznie kroku można spotkać takie usługi. Z pewnością każdy z panów znajdzie coś dogodnego dla siebie. 

  Pewnie większość z was myśli o tym, jak mało męskie jest chodzenie do fryzjera i strzyżenie swojej brody, ale nie bójmy się dbania o siebie, jak raz spróbujemy, to na pewno nie pożałujemy i będziemy chodzić regularnie. Powodzenia.

  Artykuł załadowany: 0.5716 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022