REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (funrun.pl)

  Ekscytująca przygoda w lesie z udziałem całej rodziny? To dobry pomysł na sobotę. Tego dnia w Parku Kultury w Powsinie rusza Fun Run - Przygoda z mapą na Ursynowie. Dla mieszkańców naszej dzielnicy impreza jest bezpłatna.

  Na sobotę synoptycy zapowiadają upał, warto więc gdzieś się przed nim schronić. A gdzie lepiej niż w lesie? Bractwo Przygody Almanak zaprasza całe rodziny, ale również zawodników indywidualnych, na Fun Run - Przygodę z mapą na Ursynowie. To impreza, która uczy posługiwania się mapą i kompasem. Przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych, a w szczególności dla rodzin. To doskonała alternatywa dla komputera i smartfonów. 

  Startować można indywidualnie lub grupowo.

  Oferujemy trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Każdy zespół po dokonaniu zgłoszenia (preferowane za pomocą formularza elektronicznego) i rejestracji w dniu imprezy w centrum zawodów otrzyma elektroniczną kartę startową, mapę z wybraną trasą i numer dla każdego uczestnika. Na mapie zaznaczone są punkty, do których należy dotrzeć. W określonych w ten sposób lokalizacjach umieszczone są specjalne lampiony, przy których znajdują się elektroniczne stacje SportIdent. Aby potwierdzić obecność drużyny, należy przyłożyć kartę startową do takiej stacji

  - informują organizatorzy.

  Trasę można pokonać w dowolnym tempie, kluczowe jest odnalezienie wszystkich punktów kontrolnych. Trasa zależy wyłącznie od uczestników - każdy przyjmuje własną strategię. Podczas imprezy pomocny bywa kompas, jednak nie jest on konieczny. Mapę można orientować według widocznego wokół otoczenia. Jest to specjalna mapa sportowa o specyficznych znakach topograficznych, których można bardzo szybko się nauczyć nawet w trakcie biegu lub marszu.

  Starty uczestników odbywać się będą z amfiteatru w Parku Kultury w Powsinie między godz. 10 a 13. Dostępne będą różne trasy - Rodzinna, Łazik, Tułacz i Biegacz.

  - Imprezy na orientację są wyjątkowo odstresowujące. Dzieje się tak, gdyż aktywność ta, skupia myśli i całą uwagę na mapie i prawidłowej nawigacji. Ponadto doskonali ona orientację w terenie, co jest szczególnie przydatne na co dzień. Fun Run to także świetny sposób na aktywny wypoczynek z całą rodziną! - przekonują organizatorzy z Bractwa Przygody Almanak.

  Zapisy przyjmowane są na stronie https://www.funrun.pl/. Udział bezpłatny dla mieszkańców Ursynowa i obywateli Ukrainy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4754 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022