REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 września 2020, 10:34 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne (pixabay.com)

  Skradziona przed tygodniem w centrum Piaseczna furgonetka pełna paczek kurierskich odnalazła się na Ursynowie. Prawdopodobnie nie zginęła ani jedna z wartych w sumie 100 tysięcy złotych paczek. Policja wciąż poszukuje praktykanta, który wsiadł za kierownicę, gdy kurier wyszedł doręczyć przesyłkę.

  Ta wiadomość zelektryzowała kilka dni temu mieszkańców Piaseczna. W środku dnia w centrum miasta skradziono furgonetkę jednej z wielkich firm kurierskich. Okazało się, że za porwanie pojazdu pełnego przesyłek odpowiada praktykant, który pracował w firmie zaledwie od dwóch dni, a firma… nie zna jego danych personalnych. Za kierownicę wskoczył, gdy kurier poszedł doręczyć paczki.

  - Niestety nie są znane dane personalne praktykanta. Najprawdopodobniej niedopełnione zostały formalności związane z jego zatrudnieniem. Sprawą kradzieży zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego - mówi nadkom. Jarosław Sawicki z piaseczyńskiej komendy.

  Auto zostało porzucone na Zielonym Ursynowie, niedaleko granicy miasta. Praktykant daleko nią nie odjechał. Zrobił zaledwie parę kilometrów.

  - Furgonetka z przesyłkami kurierskimi została odnaleziona przy ul. Kuropatwy. Z pojazdu najprawdopodobniej nie zginęła żadna paczka - dowiedział się reporter radia RMF MAXXX Przemek Mzyk.

  W aucie były przesyłki o szacunkowej wartości 100 tysięcy złotych. Policjanci mają już rysopis podejrzewanego o przywłaszczenie samochodu. Trwają poszukiwania.

  - Mamy jego rysopis oraz zdjęcia. Wizerunek podejrzewanego zarejestrowały także kamery monitoringu w miejscach, w których wcześniej dostarczał paczki - poinformował Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

  Poszukiwany mężczyzna ma 25-30 lat, jest dobrze zbudowany, na rękach ma tatuaże. W firmie kurierskiej pracował dwa dni, ale nie miał podpisanej umowy. Przedstawiał się jako "Maciek".

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 70

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 14
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 28
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Really 2 miesiąc temuocena: 100% 

   Rozumiem, że w tej firmie to PIP i skarbówka jużprzeprowadza kontrolę.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mietek 1 miesiąc temuocena: 50% 

   jakie przywłaszczenie, przecież wszystko zostało zwrócone. Sprawę umorzyć, tak jak i wiele innych....

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5004 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020