REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 sierpnia 2021, 06:33 komentarzy 2

  (urząd dzielnicy)

  Ruszają zapisy na sierpniową Ursynowską Wyprzedaż Garażową pod urzędem dzielnicy. Wystawcy będą mieli na rejestrację tydzień. Warto się jednak spieszyć - liczba miejsc jest ograniczona, a garażówka wraca już 29 sierpnia.

  Sąsiedzkie wyprzedaże cieszą się niezwykłą popularnością w naszej dzielnicy. To okazja do sprzedania, oddania czy wymiany rzeczy, które mogą przydać się innym. Wielu mieszkańców z utęsknieniem wyczekuje kolejnej garażówki pod ursynowskim ratuszem.

  Czekania wreszcie koniec! Władze Ursynowa zorganizują w tym roku trzy Ursynowskie Wyprzedaże Garażowe. Zapisy dla sprzedawców na pierwszą z nich ruszają już w piątek, 20 sierpnia. Zgłosić może się każdy, nie tylko mieszkańcy naszej dzielnicy. Wystawcy na rejestrację będą mieli czas do 27 sierpnia lub do wyczerpania limitu miejsc.

  Jak zgłosić chęć udziału w garażówce? Wystarczy wypełnić kartę rejestracyjną, którą można pobrać tutaj (ściągnie się plik Worda) i przesłać ją na adres garazowka@ursynow.pl. Oryginał karty należy przekazać organizatorom najpóźniej w dniu garażówki. W wyjątkowych okolicznościach możliwa będzie rejestracja na miejscu, w ratuszu przy al. KEN 61 w pok. 238 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

  Chociaż na rejestrację wystawcy mają tydzień, to warto się spieszyć. O zapisie na liście wystawców decyduje kolejność zgłoszeń, a miejsc jest tylko 100. Po wyczerpaniu tego limitu chętni będa musieli próbować szczęścia podczas kolejnych garażówek. Chociaż w przypadku niewypełnienia limitu, będzie możliwość zgłoszenia się w dniu wyprzedaży.

  fot. urząd dzielnicy

  Organizatorzy przypominają o konieczności nie tylko wypełnienia, ale także podpisania karty rejestracyjnej. Inaczej zgłaszający nie będzie brany pod uwagę. Po otrzymaniu poprawnego zgłoszenia wystawca otrzyma informację z przydzielonym mu numerem stanowiska.

  Zadbaj o porządek

  Jak informuje dzielnica zabronione jest wystawianie na garażówce rzeczy niebezpiecznych - petardy, broń - wymagających koncesji - alkohol, wyroby tytoniowe - oraz nielegalnych i wielkogabarytowych. W dniu garażówki wystawcy będą mogli wjechać na urzędowy parking od godziny 10. Po wypakowaniu swoich towarów będą musieli z niego wyjechać. Po to, co zostało, będą mogli podjechać od 15:40.

  W przypadku rezygnacji z udziału w garażówce wystawca powinien powiadomić o tym organizatora minimum 24 godziny przed startem. Jeśli tego nie zrobi, może zostać wykluczony z następnych wyprzedaży. Taka sama kara czeka tych, którzy pozostawią po sobie bałagan.

  Pierwsza w tym roku garażówka na parkingu ursynowskiego urzędu odbędzie się w niedzielę, 29 sierpnia w godzinach 12-16. Tego samego dnia w godzinach 10-15, również na parkingu na tyłach ratusza odbędą się Targi Zdrowej Żywności. Oba wydarzenia odbędą się w ścisłym reżimie sanitarnym. Kolejne garażówki władze dzielnicy planują na październik i grudzień, o ile pozwolą na to rządowe obostrzenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 1.0284 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022