REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Za nami kolejna ursynowska garażówka. Mimo że upał dawał się we znaki, pojawiło się wielu sprzedawców, a na brak kupujących też nie można było narzekać.

  Żar lał się z nieba, handlujący szukali schronienia w cieniu rzucanym przez budynek ratusza. Część przygotowała się zawczasu i wzięła ze sobą parasolki. Woda w butelkach dosłownie gotowała się na słońcu, a do jednego z uczestników garażówki – z powodu zasłabnięcia – musiała przyjechać karetka.

  Jednak mimo aż za dobrej pogody handel pod ratuszem szedł świetnie. Sprzedawcy, podążając za modą na dodatki z lat 50. i 60., wystawiali zarówno meble, jak i starą zastawę czy wazony rodem z PRL-u.

  Barwnym stoiskiem i osobowością przyciągał swoich klientów Miłosz, który na co dzień zajmuje się uzdrawianiem. Spod jego ręki wychodzą m.in. magiczne kryształy i zaczarowane lasy w słoiku, które można było nabyć w niedzielę.

  Także rękodzieło, w tym ręcznie szyte worki-plecaki i torby Agnieszki, która jak sama przyznaje ma słabość do owadów i tkanin dobrej jakości, cieszyły się zainteresowaniem wśród klientów wyprzedaży.

  Duża część odwiedzających garażówkę wychodziła z większym lub mniejszym zakupem. Niektórzy przyznają, że są już „nałogowcami”, inni przyszli po raz pierwszy.

  - Odwiedziłem garażówkę raczej z ciekawości niż chęci zakupów, ale wrażenia mam pozytywne, przyjemnie i milo, dużo aktywnych sprzedających i kupujących, młodych i starszych. To co sprzedawali też ciekawe, trochę staroci, zabawek, ubranek, a i trochę rękodzieła artystycznego i wypieków, biżuterii, porcelany. Miło, tak lokalnie i bez festynu – mówi Wojtek z Natolina.

  Kto jeszcze nie był na ursynowskiej garażówce, ma szansę odwiedzić ją niebawem – 8 września, a także kolejne 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia. Haloursynow.pl jest patronem Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej.

  W GALERII ZDJĘCIA Z NIEDZIELNEJ WYPRZEDAŻY:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 74

  • 43
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 11
   PRZYDATNY
  • 8
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.348 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020