REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Urząd Dzielnicy Ursynów)

  Okres wakacyjny to czas intensywnych prac remontowych w ursynowskich szkołach i przedszkolach. Potrzeby placówek są różne, więc zakres prac jest bardzo zróżnicowany. Obecnie trwają remonty i modernizacje w 15 lokalizacjach.

  Przestarzała kuchnia, sypiąca się elewacja czy plac zabaw wymagający renowacji. To tylko niektóre z problemów, z którymi borykają się ursynowskie szkoły czy przedszkola. Wakacje to jedyny czas, kiedy można przeprowadzić większe remonty, dlatego trwają one równolegle w aż 15 miejscach.

  - Letnie miesiące wykorzystujemy na prace, które są szczególnie uciążliwe dla naszych uczniów. Uzupełnieniem remontów jest realizacja zadań inwestycyjnych związana z modernizacją i rozbudową lokali oświatowych - Ursynów będzie gotowy na niełatwy, uwarunkowany „deformą” edukacji, zbliżający się rok szkolny – mówi burmistrz Robert Kempa.

  Co będzie czekało na dzieci i nauczycieli wracjających z wakacji? M.in. wyremontowany blok żywienia w przedszkolu nr 395 przy ul. Na Uboczu (planowany termin zakończenia robót to 16 września); nowa elewacja budynku w SP 318 przy ul. Teligi 3 (termin oddania to 23 sierpnia) i wyremontowany plac zabaw w przedszkolu nr 351 przy ul. Warchałowskiego 4 (etap I ma się zakończyć do 23 sierpnia).

  Trwają również roboty budowlane przy modernizacji instalacji centralnego ogrzewania w SP 330 i przedszkolu nr 286 przy ul. Mandarynki 1, rozbudowa SP 323 przy ul. Hirszfelda 11 oraz modernizacja dachu i wentylacji w SP 340 przy ul. Lokajskiego 3. Końca dobiegła też rozbudowa SP 100 przy ul. Tanecznej 54/58 i budowa przedszkola przy tej ulicy. Rozpoczyna się także budowa wyczekiwaneggo kompleksu oświatowego przy ul. Zaruby.

  Poniżej pełna lista remontów, które są zaplanowane w poszczególnych ursynowskich placówkach w najbliższym czasie. W sumie same remonty w oświacie będą kosztowały podatników ponad 10 milionów złotych. 

   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Też niemłody 3 3 miesiące temuocena: 67% 

   Cyt. "trwają one równolegle w aż 15 miejscach", czy "trwają one równolegle aż w 15 miejscach?". Chodziłem do 8-letniej szkoły podstawowej, a potem do 4-letniego liceum ogólnokształcącego. Po co było to psuć i wprowadzać gimnazja, które teraz - słusznie - zlikwidowano?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stary uczen 2 3 miesiące temuocena: 80% 

   PATRZ CO PISZESZ /remontuja sie/ to jak same sie remontuja.Przeczytaj co napisales i wtedy klikaj.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Też niemłody 1 3 miesiące temuocena: 71% 

   Cyt. "Co będzie czekało na dzieci i nauczycieli wracJających z wakacji?" Na dzieci z SP 318 czeka nowa elewacja, a co czeka na dziennikarza, który nie sprawdza tego co napisał?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.272 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019