REKLAMAA1 BYŚ 01.09.2021 - 30.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 stycznia 2021, 13:05

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Czy to prawda, że istnieje punkt G u mężczyzny? Wiemy, że takowe miejsce posiada kobieta i bardzo często się o tym mówi. W wielu miejscach w Internecie możemy się na ten temat dowiedzieć, jak stymulować kobiecy punkt G, aby satysfakcja z odbywanego stosunku była zawsze jak najlepsza. Jednak również u mężczyzny znajduje się punkt, który możemy również możemy określić jako "punkt G". A więc, gdzie w ciele mężczyzny jest on zlokalizowany? Znajduje się on w głębi odbytu, na wysokości gruczołu krokowego. Co ciekawe, stymulacja męskiego punktu G może doprowadzić do silnego orgazmu i bardzo mocno zwiększyć doznania seksualne.

  Gdzie mężczyzna ma punkt G?

  Jak już zostało wspomniane, punkt G u mężczyzny znajduje się w głębi odbytu, na wysokości około 6-8 centymetrów. Aby go odnaleźć, wystarczy delikatnie przesuwać palcem po przedniej ściance odbytu. Instrukcja wydaje się nadzwyczaj prosta. Jednak wielu heteroseksualnych mężczyzn nie tak łatwo daje się namówić na penetrację własnego odbytu. Dzieje się to dlatego, że seks analny pozostaje jeszcze tematem tabu. Rzadko mówi się bowiem o przyjemności wynikającej ze stymulacji męskiego punktu G, a częściej o bólu, obrzydzeniu czy nawet zgorszeniu.

  Stymulacja punktu G u mężczyzn nie jest wynalazkiem naszych czasów

  Już w starożytnej Grecji seks analny został wyniesiony na szczyt doznań erotycznych ówczesnych ludzi. Możemy się o tym dowiedzieć, czytając dawną literaturę czy podziwiając sztukę Greków. Na wielu przedmiotach codziennego użytku zostały namalowane sceny przedstawiające akty seksualne, których bohaterami byli współżyjący mężczyźni. Oczywiście nie wiązało się to ze związkami homoseksualnymi. Po prostu penetracja męskiego odbytu wpisana była w kulturę Greków jako przejaw niesamowitej przyjemności, pomimo że nie znano takiego pojęcia jak męski punkt G.

  Punkt G u chłopaka

  A jednak dzisiaj temat stymulacji punktu G u chłopaka pozostaje jeszcze w wielu środowiskach tematem tabu. Znaczna część mężczyzn uznaje takie działanie za mało męskie. Dodatkowo niektórzy, którzy chcieliby spróbować nowego doznania seksualnego boi się przyznać o tym swojej partnerce. A czy jest się czego wstydzić? Oczywiście, że nie. Ciało człowieka zostało tak skonstruowane, żeby sfera erotyczna przynosiła jak najlepsze momenty życia każdego z nas.

  Jak stymulować męski punkt G?

  Wiemy już, gdzie mężczyzna posiada punkt G. Teraz pozostaje nam odpowiedzieć sobie na pytanie jak wykorzystać to miejsce do polepszenia doznań seksualnych w łóżku. Trzeba pamiętać, że punkt G u chłopaka przypomina wielkością niewielką śliwkę i jest bardzo wrażliwy na dotyk. Z tego powodu kiedy nasz partner zdecyduje się na nowe doznania, warto zabrać się do tego z wielką ostrożnością. Na pewno dobrze będzie spiłować paznokcie, aby nie uszkodzić delikatnej skóry odbytu. Dodatkowo stymulację należy rozpocząć bardzo delikatnie, wsuwając palec w głąb ciała na około 6-8 centymetrów. Można posłużyć się specjalnym lubrykantem (np.: System JO H2O Lubricant Cool), ponieważ odbyt nie jest z natury nawilżony i cała przyjemność może przerodzić się w dyskomfort, który zniechęci partnera do dalszej zabawy. Oczywiście można zdecydować się na specjalny wibrator, który wykonany został do tego typu doznań seksualnych.

  O czym należy pamiętać podczas stymulacji męskiego punktu G?

  Jak wiadomo, punkt G u mężczyzny znajduje się wewnątrz odbytu. Dlatego warto zadbać o odpowiednią higienę, zanim rozpoczniemy zabawę z partnerem. Często bowiem zniechęcenie przed takiego typu zabawą wynika z przeświadczenia, że jest to bardzo niehigieniczne i nieczyste miejsce. Wbrew pozorom tak nie jest. Wystarczy jedynie dokładnie wymyć tylną część naszego ciała. Można nawet wykonać lewatywę, która dokładnie wyczyści wewnętrzną część odbytu.

  Stymulacja punktu G u chłopaka ma właściwości prozdrowotne

  Według badań lekarzy stymulacja męskiego punktu G, a co za tym idzie prostaty, posiada wiele pozytywnych właściwości. Na pewno pomaga zmniejszyć zaleganie ejakulatu w gruczole krokowym, a w konsekwencji zapobiegać przerostowi tego gruczołu, na co narażeni są mężczyźni po 40 roku życia. Dodatkowo pobudzanie punktu G u chłopaka może zapobiegać rozwojowi niektórych nowotworów.

  Artykuł załadowany: 0.3219 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021