REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Oferta producentów systemów zabezpieczeń jest na tyle bogata, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Gdzie kupić sejf? Z pewnością warto zwrócić uwagę na ofertę firm, które specjalizują się w produkcji certyfikowanych modeli opatrzonych znakiem jakości. Zakup sejfu stanowi doskonały sposób, by optymalnie zabezpieczyć wartościowe przedmioty przed kradzieżą, zalaniem czy ogniem. Podpowiadamy, na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu.

  Jaki sejf wybrać? Rodzaje

  Do wyboru mamy modele wolnostojące, meblowe, ścienne, podłogowe. Wiele z nich można ukryć w szafie, za lustrem lub obrazem bądź wbudowuje w biurko. Sejfy różnią się także klasami odporności na włamania, zalanie czy działanie wysokich temperatur podczas pożaru. Maksimum bezpieczeństwa zapewniają modele nie tylko odporne na ogień, ale też różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Najbardziej trwałe są stalowe konstrukcje wyposażone w wielowarstwowe drzwi z czterostronnym systemem ich blokowania.

  Najlepszy wybór – sejf ognioodporny

  Produkty wytwarzane w zaawansowanej technologii optymalnie chronią przechowywane kosztowności, zapobiegając ich uszkodzeniom. Sejfy mogą się różnić między sobą wielkością, pojemnością, rodzajem zamków oraz czasem ochrony przed skutkami pożaru. Tylko i wyłącznie certyfikowane urządzenia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonałej jakości systemy zabezpieczeń można znaleźć na https://sklep.metalkas.com.pl/sejfy/ognioodporne.html.

  Ile kosztuje sejf? Średnie ceny w Polsce

  Ognioodporne modele są dostępne w przedziale cenowym 1 000-4 000 zł. Cena wybranego sejfu zależy od jego pojemności, wyposażenia w dodatkowe półki, rodzaju zamka czy montażu dodatkowej skrytki. Sejfy na broń możemy kupić za 1 500-2 500 zł, a modele ścienne za 900- 2 000 złotych. Ostateczna cena zależy od wielu czynników.

  Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

  Istotne znaczenie mają wymiary, które powinny być ściśle dopasowane do miejsca przeznaczonego na montaż. Z kolei pojemność musi odpowiadać rozmiarom przedmiotów do przechowywania. Poza tym ważny jest również typ zamka. Większość osób wybiera mechanizm otwierania i zamykania na kluczyk. Dużym zainteresowaniem cieszą się także modele z podwójnym systemem zabezpieczeń – zamkiem kluczowym i elektronicznym.

  Gdzie zamontować sejf w domu? Najlepsze miejsce

  Możliwości jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od wybranego modelu, m.in. jego gabarytów, przeznaczenia i sposobu montażu. Sejfy ścienne nadają się do wmurowania w zamaskowanym miejscu. Modele meblowe łatwo ukryć w szafie, a wolnostojące w wybranym przez nas miejscu.

  Gdzie kupić sejf? Warto zaufać sprawdzonej firmie, która posiada duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów zabezpieczeń. Mimo, że zakup sejfu to spory wydatek, wydaje się on niezbędny. Produkty renomowanych producentów dostatecznie chronią wartościowe rzeczy przed kradzieżą lub czynnikami zewnętrznymi, a także mogą posłużyć nam przez wiele lat.

  Artykuł załadowany: 0.3743 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022