REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Cieknący kran? Przepalona żarówka? Dla seniora to już żaden problem. Stołeczny ratusz wzorem poprzednich lat rusza z akcją "Złota Rączka dla Seniora".

  Naprawa nawet najdrobniejszych domowych usterek dla seniorów może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście ci mieszkający w Warszawie nie muszą robić tego sami. W ramach akcji "Złota Rączka dla Seniora" osoby powyżej 75. roku życia mogą liczyć na bezpłatną pomoc fachowców.

  Kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę złotej rączki. Seniorzy mogą liczyć na pomóc w mniejszych usterkach - wymiana żarówki, cieknący kran - ale i tych poważniejszych pracach - zawieszenia żyrandola, naprawa gniazdka.

  Trochę lepiej, trochę gorzej

  W porównaniu do poprzedniej edycji i wzrosła kwota, w której wizyta złotej rączki pozostaje bezpłatna - 200 złotych. Jeśli naprawa okaże się droższa, senior będzie musiał dopłacić różnicę. Dotyczy to także zakupu materiałów - maksymalnie 80 zł. Natomiast z usługi można skorzystać nie dwa - tak jak w 2019 roku - a tylko jeden raz w miesiącu. W wyjątkowych przypadkach limit może zostać zwiększony.

  Nie ma też powodu do zmartwień, że ktoś nie zdąży umówić się na wizytę fachowca. Projekt potrwa do 31 grudnia 2023 roku. Po bezpłatną pomoc seniorzy mogą zgłosić się do jednego z trzech realizatorów projektu:

  W przypadku jakichkolwiek uwag należy zgłosić pracownikom Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy drogą mailową na adres senioralna@um.warszawa.pl lub zadzwonić na numer 22 443 14 91 lub 22 443 14 38.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 34

  • 27
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Oby to nie była furtka dla wyłudzaczy 1 miesiąc temuocena: 100% 

   Idea słuszna. Oby tylko nie pojawili się oszuści wyłudzający pieniądze od starszych osób tym razem pod hasłem "Warszawska Złota Rączka", jak w przypadku oszustów podszywających się pod "wnuczka, który dzwoni do babci".

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3944 sekundy
  REKLAMAA2 ROSSO 28.09.2021 - 27.10.2021