REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02-03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Dzieci bardzo szybko wyrastają z ubranek, głęboki wózek idzie w odstawkę, a następnie także spacerówka, nie mówiąc o zabawkach i innych akcesoriach dla dzieci. Jeśli nie ma się nikogo z bliskich lub znajomych, którym można oddać wspomniane rzeczy, pojawia się myśl, by je sprzedać. Dzięki temu można zyskać, a także zwolnić przestrzeń do przechowania. Podpowiadamy, gdzie na Ursynowie można sprzedać używaną odzież i akcesoria dla dzieci.

  Jak sprzedać przez Internet rzeczy używane?

  Najprościej jest spróbować sprzedać ubranka będące w dobrym stanie, wózek dziecięcy, zabawki i inne akcesoria przez Internet. Wystarczy zrobić im zdjęcia i je opisać. Można skorzystać z portali aukcyjnych, jednak są one płatne, ograniczone czasowo i zwykle nie znajdują się tam chętni od razu. Każda kolejna próba wiąże się z poniesieniem kolejnych kosztów.

  Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wystawienie ciuszków po dzieciach, wózków i fotelików samochodowych, rowerków, pluszaków i innych zabawek na portalu ogłoszeniowym, który jest bezpłatny. Dzięki temu nie poniesie się wysokich kosztów za samo umieszczenie oferty, nie mówiąc o opłatach za wstawienie większej ilości zdjęć itp.

  Dobrym pomysłem jest też sprzedawanie lokalne – po sąsiedzku (https://sprzedajemy.pl/warszawa/dla-dziecka). Dzięki temu możliwe jest bezpośrednie przekazanie kupującym interesujących ich przedmiotów, bez konieczności wysyłki. Ludzie chętniej decydują się na zakup rzeczy, gdy wcześniej mogą je pooglądać na żywo, a nie tylko i wyłącznie na ekranie komputera.

  Jeszcze inną możliwością jest umieszczenie posta o posiadanych rzeczach po dzieciach na portalach społecznościowych w grupach miejskich i wojewódzkich. Jednak jak wiadomo – korzysta z nich ograniczona ilość osób. Szkoda zawężać sobie grupę potencjalnych kupców – lepiej wykorzystać wszystkie kanały.

  Wadą sprzedaży rzeczy przez Internet może być fakt, że każdą z nich należy sfotografować i opisać, a później stale kontrolować, czy ktoś jest zainteresowany – odbierać telefony, umawiać się na spotkania w celu zobaczenia/kupienia przedmiotów. Jeśli nie jest to coś, czym chcielibyśmy zaprzątać sobie głowę, możemy skorzystać z lokalnych komisów i bazarów. To kosztuje zdecydowanie mniej wysiłku.

  Gdzie sprzedać używane rzeczy po dzieciach na Ursynowie?

  Prostym rozwiązaniem jest komis z artykułami dla dzieci. Tam, rzeczy takie jak wózki, foteliki, ubranka, czy zabawki zostaną wycenione. Pierwszym godnym uwagi sklepem jest Baby & Mama Shop - komis artykułów dziecięcych oraz ciążowych, znajdujący się przy alei KEN 21.

  Warto udać się również do miejsca o nazwie Biała Szafa Ubranka Dla Dzieci, znajdującego się przy ulicy Stryjeńskich 17/199.

  Świetną alternatywą dla komisów jest Stare na Nowo Pchli Targ pod Dachem, który znajdziemy przy ulicy Kulczyńskiego 2. To nic innego, jak lokalny "pchli targ", w którym można wynająć regał, a umieszczone na nim przedmioty są sprzedawane przez obsługę sklepu.

  Warto jednak wiedzieć, że takie rozwiązania mają swoje wady. Przede wszystkim to ktoś inny dokonuje wyceny naszych produktów. Drugą kwestią jest to, że do komisu rzeczy przyjmowane są na określony czas. Pieniądze za nie zostaną nam wypłacone dopiero wtedy, gdy zostaną sprzedane. Oczywiście zakładając, że tak się stanie. Wydaje się więc, że lepiej spróbować jednak sprzedaży bezpośredniej za pośrednictwem Internetu.

  (mat. promocyjny)

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kinga 3 ponad rok temu

   Ja wózek tez kupowałam nowy, mamy model Macco z expandera natomiast ciuszki to zależy, ale te typowo niemowlęce były jednak nowe.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Katylda 2 ponad rok temu

   Wózek nigdy używany, tylko nowy - u nas Riko Vario. Natomiast ubranka - okej, można noszone, o ile w dobrym stanie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lolka 1 ponad rok temu

   Przez internet to rzeczywiście najłatwiej :) I tak jak w artykule napisano po sąsiedzku dobrze sie kupuje, zwłaszcza duże rzeczy jak wózki, czy rowerki.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2598 sekundy
  REKLAMA