REKLAMAA1 TOTALIZATOR 03.06.2022 - 03.07.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 czerwca 2022, 09:13

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Ucierpiałeś w wyniku wypadku? Chcesz uzyskać wysokie odszkodowanie oraz inne świadczenia z OC sprawcy? Rozważ skorzystanie z pomocy specjalistów ds. odszkodowań. Najlepszych znajdziesz w najnowszym rankingu firm oraz kancelarii odszkodowawczych.

  Jak powstał ranking kancelarii odszkodowawczych? 

  Głównym założeniem rankingu firm odszkodowawczych jest to, że opiera się tylko i wyłącznie na pozostawionych przez użytkowników w internecie opiniach i ocenach. Brane pod uwagę są najbardziej wiarygodne źródła, czyli wizytówka Google Moja Firma, portal z bazą firm Panorama Firm oraz profil firmowy na największym portalu społecznościowym, czyli Facebooku. 

  Tworząc ranking-odszkodowania.pl mieliśmy na celu pomoc w wyborze odpowiedniego pełnomocnika do prowadzenia sprawy dot. szkody osobowej. Są to szczególne sprawy, które wymagają doświadczenia i wiedzy. O pomoc w uzyskaniu odszkodowania szczególnie warto sięgnąć w przypadku poważniejszego urazu - mówi Paulina z ranking-odszkodowania.pl

  Wybór pełnomocnika wcale nie jest łatwy 

  Okazuje się, że wybór pełnomocnika nie należy do zadań łatwych. Usługi odszkodowawcze świadczą kancelarie odszkodowawcze, firmy odszkodowawcze, kancelarie adwokackie czy radcowskie. 

  Niestety nie wszystkie te podmioty działają uczciwe, dlatego warto przed nawiązaniem współpracy dokonać ich weryfikacji. Oprócz wspomnianych opinii istotny jest sposób zdobywania klientów przez daną firmę czy kancelarię. Wątpliwości powinien budzić fakt, że to podmiot świadczący tego rodzaju usługi pierwszy zgłasza się do osoby poszkodowanej bądź jej rodziny, a nie odwrotnie. Nadal niektóre firmy czy kancelarie zdobywają dane kontaktowe np. od personelu medycznego. 

  Wybierając pełnomocnika, należy także dokładnie zapoznać się z warunkami współpracy. Istotne są zapisy w umowie, dlatego przed jej podpisaniem koniecznie trzeba się z nimi zapoznać. Szczególnie ważne są kwestie dotyczące wynagrodzenia za usługę. W większości przypadków będzie to określony procent od wygranej. Listę kancelarii i firm, które specjalizują się w szkodach osobowych, znajdziesz tutaj: https://ranking-odszkodowania.pl/kancelarie

  Dlaczego warto korzystać ze wsparcia specjalistów? 

  Im poważniejsze obrażenia, tym więcej dokumentacji i tym bardziej komplikuje się proces odszkodowawczy. Samodzielne wnioskowanie o odszkodowanie przynosi dobry skutek tylko w razie mniejszych urazów. 

  Zdecydowanie warto poszukać profesjonalnej pomocy w uzyskaniu odszkodowania w razie doznania cięższych obrażeń. Wówczas bardzo często osobie poszkodowanej, a także niekiedy najbliższej rodzinie należą się różnego rodzaju świadczenia.

  Niestety mało osób jest w ogóle świadomych, o co może wnioskować do ubezpieczyciela. Dlatego pomoc specjalisty jest nieodzowna. Po pierwsze, wskaże on, o jakiego rodzaju świadczenia można się ubiegać. Po drugie, oszacuje jaką kwotę można uzyskać. Po trzecie, pomoże w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji. Po czwarte i najważniejsze - zapewnia profesjonalne wsparcie na każdym etapie sprawy. 

  Firma czy kancelaria przygotuje odpowiednie wnioski o odszkodowanie, będzie prowadzić w Twoim imieniu negocjacje z zakładem ubezpieczeń, a w razie ich niepowodzenia, będzie reprezentować Twoje interesy w sądzie. Pamiętaj, że niestety w Polsce standardem jest zaniżanie odszkodowań z OC sprawcy. Z pomocą eksperta należne Tobie odszkodowanie czy zadośćuczynienie otrzymasz w możliwie maksymalnej wysokości. Więcej o procedurze dochodzenia odszkodowania z OC możesz dowiedzieć się tutaj: https://ranking-odszkodowania.pl/blog/dochodzenie-odszkodowan-z-oc,711

  Artykuł załadowany: 0.3291 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022