REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Warszawa, podobnie jak wszystkie duże miasta, obfituje w całą gamę różnorakich lokali gastronomicznych. Właściwie każdy, niezależnie od upodobań kulinarnych, znajdzie w niej coś dla siebie – od kuchni tradycyjnej po wegetariańską i wegańską, od dań polskich po te oparte na recepturach z najdalszych nawet zakątków świata. Knajpki, kawiarnie, puby i restauracje „wyrastają” przed nami wręcz na każdym roku, niewątpliwie kusząc swoim menu. Podobnie jest także w przypadku pizzerii – punktów oferujących ten jeden z najpopularniejszych światowych przysmaków jest w stolicy całe mnóstwo. Czym więc powinniśmy się kierować poszukując takiej pizzerii w Warszawie, która stuprocentowo „trafi” w nasze gusta? Odpowiedzi na to pytanie postaramy się udzielić w poniższym artykule.

  Do jakiej pizzerii warto pójść?

  Podejmując decyzję o wyborze naszego ulubionego lokalu serwującego pizzę, przede wszystkim powinniśmy pomyśleć o tym, czego (prócz podania nam samego pysznego krążka oczywiście) oczekujemy od baru czy restauracji, wypiekającej ją na co dzień dla swoich gości. Jeśli bowiem danie to najczęściej przekąszamy w pracy, w zupełności wystarczy nam oferta pizzerii działającej „z dowozem” – czyli takiej, która nasz obiad dostarczy nam pod same drzwi mieszkania bądź biura.

  Z kolei najlepszą opcją na wieczorny wypad z bliskimi, kontrahentami czy przyjaciółmi będzie placówka, w swojej ofercie proponująca także różnego rodzaju napoje alkoholowe – nic tak przecież nie relaksuje, jak kawałek pizzy podany w towarzystwie np. kufla, pełnego zimnego trunku. W przypadku zwyczajnego, rodzinnego „wypadu na miasto”, przyda się natomiast lokal w pełni dostosowany do potrzeb swoich najmłodszych klientów – wówczas dorośli (rodzice, opiekunowie i ich znajomi) mogą na chwilę poczuć odprężającą beztroskę w czasie, kiedy ich pociechy będą całkowicie pochłonięte zabawą (odbywającą się np. w specjalnie zaprojektowanym właśnie dla nich kąciku). Zależnie od naszych potrzeb, warto więc wybrać się tam, gdzie zostaną one jak najpełniej zaspokojone.

  A może odrobina włoskich klimatów?

  Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe aspekty, najlepszym wyborem wydaje się restauracja, która potrafi spełnić jednocześnie cały szereg wspomnianych przez nas wymagań – jednocześnie serwując bogatą ofertę menu. Przykładem takiego lokalu może być chociażby popularna w Warszawie Pizzeria San Giovanni Pizza & Pasta, na lokalnym rynku działająca już od kilkunastu lat. Marka ta znana jest z prowadzenia wielu lokali gastronomicznych.

  Znajdziemy je zarówno w różnych dzielnicach miasta, jak i poza jego granicami – mając jednocześnie możliwość do złożenia zamówienia przez telefon. Specjalnością San Giovanni jest bez wątpienia oryginalna, włoska pizza, którą firma przyrządza zgodnie z tradycyjną, południową recepturą (pochodzącą z okolic Kampanii). Co istotne, do wyboru mamy tam aż 41 różnych rodzajów pysznych, chrupiących krążków – począwszy od tradycyjnej Margherity czy Capriciosy, aż po egzotyczną Frutti Di Mare, Cosa Nostrę, Mafiosę czy Fiore.

  Miłośnicy rodzimych smaków wypieczonych na włoskim cieście z całą pewnością docenią natomiast pizzę Góralską i Swojską (z dodatkiem boczku czy pysznej kiełbasy). Warto przy tym wspomnieć, ze każdy z lokali w pełni dostosowany jest do obsługi rodzin z dziećmi – oferując najmłodszym place zabaw (znajdujące się tuż przed lokalem) i kąciki rozrywki na terenie restauracji. Na specjalne potrzeby swoich gości placówka umożliwia również zorganizowanie różnego rodzaju imprez okolicznościowych (w charakterze zarówno bardzo niezobowiązujących spotkań, jak również tych bardziej formalnych i uroczystych – takich jak np. Komunia czy Chrzciny). Poniżej podajemy „rozpiskę” przykładowych lokalizacji, w których możecie znaleźć punkty tej marki.

  Pizzeria na Ursynowie

  Wspomnianą pizzerię na Ursynowie znajdziemy przy ulicy Indiri Gandhi 19. Czynna jest w każdym dniu tygodnia w godzinach 12-22. Sprawdź menu: https://pizzeriasangiovanni.pl/menu/ursynow/

  Pizzeria na Bemowie

  Na Bemowie pizzeria ta znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich 106. Godziny jej otwarcia są takie same, jak w powyższym przypadku.

  Pizzeria na Tarchominie

  Pizzerię San Giovanni znajdziemy również na Tarchominie. Zlokalizowana jest przy ulicy Aluzyjnej 4. Z jej oferty skorzystać możemy w godzinach 12- 23 w dni robocze. W każdy weekend natomiast czynna jest w godzinach 11-23. Sprawdź: https://pizzeriasangiovanni.pl/menu/tarchomin/

  Pizzeria na Bielanach

  Przy ulicy Romaszewskiego 10 na Bielanach znajduje się z kolei pizzeria, która czynna jest od niedzieli do czwartku w godzinach 12-22 oraz w piątki i soboty w godzinach 12-23. Zapraszamy: https://pizzeriasangiovanni.pl/menu/bielany/

  Poza granicami Warszawy również możemy skorzystać z usług sieci, odwiedzając pizzerie w Legionowie czy w Ząbkach.

  Jeśli więc Waszym planem „na wieczór”, „na obiad” lub „na niezobowiązujące spotkanie” nadal pozostaje przysłowiowy „brak planu”, być może warto skorzystać ze sprawdzonych i jakże lubianych przez większość Polaków rozwiązań? Zwłaszcza, kiedy jednym z nich jest wyjście „na pizzę”, którą przecież niemalże każdy z nas od dawna zajada się ze smakiem.

  Artykuł załadowany: 0.1979 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020