REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 kwietnia 2021, 13:33

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Stolica Polski to żywy organizm. To miasto ani na chwilę nie przestaje tętnić życiem, ciągle się rozrasta i cały czas pozostaje w ruchu. Ścisłe centrum Warszawy wciąż bogaci się o nowe siedziby firm. Przez to przybywa mnóstwo kolejnych miejsc pracy i samochodów, które poruszają się po centrum. Z tego powodu znalezienie wolnego miejsca w godzinach szczytu wręcz graniczy z cudem. Sprawdź naszą propozycję na znalezienie wolnego miejsca parkingowego w centrum Warszawy.

  Czas to pieniądz

  Dobrze wiemy, że jeśli chodzi o życie w wielkim mieście, to najcenniejszą walutą jest Twój czas. Dlatego zadbaliśmy o dogodną lokalizację, zapewniającą dotarcie do ważnych miejsc w stolicy w zaledwie kilka minut. Co więcej, wybierając nas, minimalizujesz do zera ryzyko otrzymania mandatu, gdy zaparkujesz w niefortunnie wybranym miejscu.

  Parking znajduje się przy ulicy Wroniej, która zbiega się z ulicą Grzybowską w Browarach Warszawskich. Warsaw Trade Tower to jedynie 4 minuty spaceru od parkingu. Oznacza to, że w trakcie docierania na miejsce nie zdążysz wysłuchać nawet dwóch pełnych utworów na swojej ulubionej platformie muzycznej.

  Dookoła Browarów Warszawskich znajduje się mnóstwo restauracji, miejsc związanych z kulturą oraz historią, a także hotel Hilton. Dzięki temu sprawnie dotrzesz na ważne spotkanie, a po nim udasz się na szybki posiłek lub kawę.

  Zawsze wolne miejsce parkingowe w centrum

  Parking w centrum Warszawy to idealne rozwiązanie zarówno dla zabieganych ludzi biznesu, mieszkańców, jak i turystów chcących poznać stolicę. Za dobę postoju zapłacisz tylko 22 złote. Co więcej, rezerwacji dokonasz przez internet. Dzięki temu jesteś pewien, że gdy dotrzesz do celu, to zawsze znajdziesz wolne miejsce postojowe. Po dokonaniu rezerwacji otrzymujesz kod QR, który po zeskanowaniu na wjeździe, upoważnia Cię do wstępu na parking.

  Zdajemy sobie sprawę, że Warszawa to istny przekrój osobowości oraz potrzeb, dlatego oferujemy również specjalnie dopasowane pakiety promocyjne. Oferujemy zniżki dla turystów, zakupowiczów oraz osób załatwiających sprawy biznesowe. Znajdziesz u nas również abonamenty, które zapewniają tańsze parkowanie podczas dłuższych pobytów. To także dobra propozycja dla osób pracujących bądź mieszkających w okolicy Warszawskich Browarów. Abonament wykupisz, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

  Parking dopasowany do Twoich potrzeb

  Za swoje miejsce parkingowe płacisz w automatycznej kasie, która przyjmuje gotówkę, karty płatnicze oraz Pcard+. Cały obiekt podlega pełnemu monitoringowi, który obsługuje Krajowe Centrum Operacyjne. Co więcej, dla bezpieczeństwa Twojego pojazdu parkingu strzegą pracownicy ochrony. Dzięki temu nawet podczas długotrwałego pozostawienia pojazdu masz pewność, że Twojemu samochodowi nic nie grozi.

  Nasz parking dostępny jest dla Ciebie przez 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że nie musisz sztywno trzymać się wytyczonych godzin, w których musisz dostać się na parking.

  Już dziś zarezerwuj swoje miejsce parkingowe, oszczędzając sobie nerwowych i długotrwałych poszukiwań. Z nami na każde spotkanie dotrzesz punktualnie!

  Artykuł załadowany: 0.2744 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021