REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 czerwca 2019, 19:46 komentarzy 1

  (SK)

  Kękę - czyli raper z Radomia, a jak sam mówi Generał z Radomia - zawładnął kolebką polskiego rapu. Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsca na jego koncert niż Kopę Cwila, gdzie swój pierwszy teledysk nagrała słynna Molesta?

  Piotr Siara znany lepiej jako Kękę sprawił, że pod sceną zrobiło się tłoczno i głośno. To pierwsza gwiazda tegorocznych Dni Ursynowa. Przed nami jeszcze dziś Poparzeni Kawą Trzy oraz Maciej Maleńczuk z grupą Rhythm Section.

  Najpierw Kękę przez parę minut kazał na siebie czekać, śpiewając zza kulis „Cesarza”, by wreszcie ku uciesze publiki wyjść i przywitać się z Ursynowem - kolebką polskiego rapu. Artysta gra u nas po raz pierwszy i chyba mu się spodobało, bo nawiązań do Ursynowa i historii hip-hopu było wiele, podobnie jak żartów między utworami. 

  Zrelaksowani słuchacze jak w transie słuchali takich utworów jak „Presja” czy „Zrobiłeś to chłopak”. Teksty Kękęgo są szczere do bólu i bardzo bezpośrednie, to dlatego cieszą się taką popularnością. To był jeden z najlepszych koncertów hip-hopowych na Dniach Ursynowa!

  O godz. 20:20 zmiana klimatu - na scenie pod Kopą pojawią się muzycy z zespołu Poparzeni Kawą Trzy ze swoimi luzackimi i relaksującym utworami. A o 21:30 gwiazda wieczoru Maciej Maleńczuk z grupą rytmiczną Rhythm Section. Próby artysty, którym mieliśmy okazję się przysłuchiwać zapowiadają, że będzie się działo!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~wiernaczytelniczka 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

   A teraz pytanie do redakcji: ILE TO KOSZTOWAŁO? PYTAM O CAŁOŚĆ A NIE HONORARIA.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3518 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO