REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 listopada 2021, 11:38 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SM)

  Kierowca najadł się strachu, ale wszystko skończyło się szczęśliwie. Przy skrzyżowaniu Rodowicza "Anody" i Doliny Służewieckiej stało auto, z którego wydobywały się kłęby dymu. Interweniowali strażnicy miejscy oraz straż pożarna.

  Kierowca renault, jadąc Doliną Służewiecką, zauważył, że spod maski wydobywa się gęsty dym. Wystraszył się nie na żarty, bo samochodów wyposażony był w instalację gazową. Mężczyzna był przekonany, że zapaliła się właśnie ta instalacja.

  Widok gęstego dymu zaniepokoił również strażników miejskich patrolujących Dolinę Służewiecką przy skrzyżowaniu z ul. Rodowicza "Anody". Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję.

  - Panowie, pomóżcie. Nie wiem co robić. W aucie jest instalacja gazowa. Chyba właśnie się zapaliła - krzyknął do strażników kierowca.

  Ze względu na zagrożenie wybuchem strażnicy błyskawicznie ewakuowali właściciela pojazdu i zakręcili zawór zbiornika gazowego, który znajdował się w bagażniku. Wezwano też straż pożarną.

  - Gdy kłęby dymu opadły otworzono maskę silnika. Wówczas okazało się, że w aucie doszło do awarii układu chłodzenia, a wyciekający z niego na rozgrzane elementy silnika płyn obficie parował - informuje biuro prasowe Straży Miejskiej m.st. Warszawy.

  Potwierdzili to strażacy, którzy po chwili przybyli na miejsce zdarzenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 58

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 9
   ZASKOCZONY
  • 9
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 14
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.4585 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022