REKLAMAA1_AUCHANDirect_od_12-03_do_13-04-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  REKLAMA

  Akrobatyka, pokazy aerobiku, skoki na ścieżce i trampolinie. W Arenie Ursynów spotkają się sportowcy, którzy rywalizować będą w spektakularnych dyscyplinach. W piątek rozpoczynają się Mistrzostwa Polski w Sportach Gimnastycznych. Wysoki poziom adrenaliny gwarantowany!

  To pierwsza w sportowej historii Warszawy impreza, podczas której zobaczymy reprezentantów wszystkich dyscyplin gimnastycznych. Mistrzostwa Polski skupią blisko 350 zawodników z 53 klubów. O tytuły krajowych czempionów powalczą przedstawiciele gimnastyki sportowej kobiet i mężczyzn, gimnastyki artystycznej, akrobatyki, trampoliny i skoków na ścieżce.

  - Odbędą się aż 63 dekoracje podiumowe. Oprócz seniorów o medale powalczą również kategorie młodzików i juniorów. Gimnastyka w Polsce nie stoi dziś na tak wysokim poziomie jak kiedyś. Mam jednak nadzieję, że dzięki tej imprezie przywrócimy jej popularność - opowiada Jan Wieteska, prezes Warszawsko-Mazowieckiego Związku Sportów Gimnastycznych.

  W piątek, sobotę i niedzielę zobaczymy widowiskowe występy indywidualne, dwójkowe a nawet zespołowe - w czwórkach. W mistrzostwa zaangażowali się wybitni sportowcy, którzy w przeszłości zdobywali najwyższe pozycje na arenie międzynarodowej. Przewodniczącą Komitetu Honorowego została Irena Szewińska. W jego składzie znaleźli się również Tomasz Majewski, Czesław Lang, Waldemar Marszałek i słynny mistrz olimpijski z Pekinu, -Leszek Blanik.

  Mistrzostwa startują już w najbliższy piątek - uroczyste otwarcie o godz. 16:00. W sobotę zawody rozgrywane będą od 9:00 do 21:00 a w niedzielę - finały od 9:00 do 15:00. Fani karkołomnych wyczynów, wysokich skoków i powietrznych akrobacji mogą kibicować i podziwiać czołówkę polskich sportowców. Mistrzostwa odbędą się w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122. Wstęp wolny.

  Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.0729 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018