REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Grupa Uczelni Vistula)

  Będzie barwnie, dynamicznie, energetycznie i wielokulturowo. 17 maja Grupa Uczelni Vistula zaprasza wszystkich mieszkańców Ursynowa na swoje święto - Global Fest 2019. Zabawa odbędzie się w godzinach od 12:00 do 21:00 na terenie kampusu.

  Czy wiecie, że w samym sercu Ursynowa, na ulicy Stokłosy 3, ma swoją siedzibę prestiżowa i najbardziej umiędzynarodowiona uczelnia w Polsce? To Grupa Uczelni Vistula, lider innowacyjnego kształcenia, która przyciąga młodych ludzi z całego świata. Jej studenci pochodzą z 86 krajów.

  Global Fest 2019 – muzyka, doskonała kuchnia i świetna zabawa 

  Społeczność Grupy Uczelni Vistula jest dowodem otwartości, dialogu oraz wrażliwości na kulturową i artystyczną różnorodność. Podczas Global Fest 2019 jej studenci zaprezentują muzykę i tańce z różnych zakątków świata, odkryją inne obyczaje i kulinarne tajemnice. Dzięki udziałowi w tym wydarzeniu każdy będzie mógł odbyć wspaniałą, wielokulturową podróż, a różnorodność wzbogaca i inspiruje. Będzie wiele atrakcji, konkursy, gry i zabawy, świetna muzyka, a dla głodnych – pełne pysznych dań food trucki.

  Grupa Uczelni Vistula – nie tylko rozrywka

  Studenci Grupy Uczelni Vistula potrafią się bawić, ale mają także inne ambicje. Zdobywają wiedzę i rozwijają kompetencje, które otworzą im drzwi do udanej kariery zawodowej. Vistula, jak żadna inna uczelnia, dostosowuje swoje programy do potrzeb rynku. Uczy tego, czego młodzi ludzie naprawdę potrzebują i tego, czego potrzebują pracodawcy. 

  GUV skupia 5 uczelni. Jej filarami są Akademia Finansów i Biznesu Vistula ora Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawna Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji), które mieszczą się w jednym kampusie, właśnie na Ursynowie.

  Więcej na: https://www.vistula.edu.pl/o-nas/aktualnosci-i-wydarzenia/wydarzenia/global-fest-2019-swieto-studentow

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2393 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020