REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 kwietnia 2019, 19:58

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Nieskończona przestrzeń, błękit wody i morska bryza owiewająca twoją twarz. Brzmi zachęcająco? Jeśli tak, to już dziś zdecyduj się na czarter jachtu. Jak skorzystać ze wspomnianej opcji?

  Jeśli sądzisz, że spędzenie wakacji pod żaglami jest opcją, z której skorzystać mogą wyłącznie osoby dysponujące sporym budżetem, to jesteś w dużym błędzie. Jak się bowiem okazuje ceny czarteru jachtów są na tyle przystępne, że nie musimy obawiać się o stan naszego portfela. Naturalnie finalna cena czarteru jachtu uzależniona jest od firmy, z której usług skorzystamy. Jeśli zależy ci na bezproblemowym wynajmie, wysokiej jakości i przystępnej cenie, to zdecyduj się na współpracę z Globe Sailor.

  Czarter jachtu - to chyba (nie) dla mnie?

  Wiele osób wychodzi z założenia, że brak uprawnień wymaganych do prowadzenia jachtu wyklucza możliwość spędzenia wakacji na morzu. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości bowiem wystarczy skorzystać z udostępnianej przez GlobeSailor usługi skippera. Doświadczony skipper zadba o bezpieczeństwo na podkładzie oraz właściwą nawigację, podczas gdy ty będziesz mógł do woli rozkoszować się rejsem. Co więcej, osoby chętne do poznania arkanów żeglarstwa z powodzeniem mogą brać udział w prowadzeniu jachtu.

  Z myślą o wszystkich, którzy planują egzamin na sternika bądź też pragną nabyć większe doświadczenie w prowadzeniu jachtu, GlobSailor przygotował usługę sternika. Podczas rejsu z profesjonalnym sternikiem będziesz mógł poćwiczyć naukę nawigacji oraz manewrów. A wszystko to w miłej, bezstresowej atmosferze.

  Wybór kierunku i jachtu

  Marzy ci się rejs po Morzu Śródziemnym? Spacer po karaibskiej plaży? Interesuje cię czarter jachtów w Chorwacji? A może od zawsze pociągało cię piękno tajemniczej Azji? Wraz z GlobSailor możesz zobaczyć te wszystkie miejsca na własne oczy. Wszystko, co musisz zrobić to określić kierunek podróży, a następnie wybrać jacht, który sprosta planowanej trasie. To bardzo ważne, bowiem nie każda łódź poradzi sobie na danych wodach. Pod uwagę należy również brać doświadczenie załogi. Nie jesteś pewny, na który jacht się zdecydować? Bez obaw! Personalny doradca pomoże ci wybrać zarówno jacht, jak i port wypłynięcia. Już dziś zdecyduj się na czarter jachtów i skorzystaj ze specjalnej promocji trwającej tylko do 25 kwietnia. Zgarnij voucher do aż 500 euro i żegluj po świecie razem z GlobSailor.

  Artykuł załadowany: 0.176 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO