REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 stycznia 2020, 14:32

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Posiadanie odpowiedniego zestawu narzędzi do pracy w firmie jest jednym z kluczowych aspektów jej funkcjonowania. Okazuje się, że już za niewielką cenę możliwe jest korzystanie z rozwiązań dedykowanych firmom, zapewniających im duża skuteczność oraz zwiększenie produktywności. Pakiet G Suite jest zestawem aplikacji działających w chmurze, opartych o produkty Google. Sprawdza się on szczególnie w przedsiębiorstwach, gdzie całe zespoły pracują nad projektami wszelakiej maści, a komunikacja między poszczególnymi członkami musi być uproszczona do minimum przy maksymalnej produktywności. Jest to również narzędzie dla tych, dla których praca zdalna jest bazą wykonywanych obowiązków.

  Rozwój produktywności dzięki G Suite

  G Suite jest zestawem aplikacji dedykowanych dla firm. Oferują one narzędzia biurowe na najwyższym poziomie, oraz dodatkowe, zintegrowane z nimi opcje, takie jak np. mail w domenie. Do wyboru mamy trzy pakiety w różnym przedziale cenowym, który można dopasować do zapotrzebowania danej jednostki. Zaletą G Suite jest fakt, że poczta Gmail jest prosta w obsłudze, intuicyjna dla użytkownika, zintegrowana z dodatkowymi narzędziami od Google, takimi jak kalendarz, czy dysk, na których można przechowywać pliki i w prosty sposób przesyłać je między członkami zespołu.

  Narzędzia biurowe G Suite uwielbiane przez zespoły

  Niekwestionowaną zaletą narzędzi oferowanych w G Suite jest fakt, iż działają one w chmurze. Mamy do nich dostęp z każdego miejsca na świecie, dlatego też w nielimitowany sposób ułatwiają z ich korzystania poszczególnym członkom zespołu. Poza skrzynką pocztową na Gmailu mogą korzystać z dodatkowych narzędzi Google, takich jak hangouts chat czy hangouts meet. Dzięki nim ułatwiona jest komunikacja w zespole, dzięki której możemy natychmiastowo zwiększyć swoją wydajność oraz produktywność poprzez wideo rozmowy czy komunikację w formie czatu.

  Operowanie danymi nigdy nie było takie proste

  Firma, która ma prosty sposób komunikacji oraz obsługi danych, może przekierować swoje zasoby na wykonywanie wielu projektów jednocześnie. G Suite pozwala na działanie w chmurze, dzięki programom takim jak arkusze czy dokumenty. Integracja programów z chmurze wymaga zadbania o bezpieczeństwo danych. Narzędzia udostępniane przez Google, takie jak poczta firmowa, czy dysk mają zabezpieczenia pozwalające na przekazywanie dużej ilości danych bez obaw o bezpieczeństwo. Nie mniej ważny jest fakt, że kontrola nad bezpieczeństwem, danymi czy dostępnością treści dla poszczególnych użytkowników dla kadry zarządzającej jest prosta i umożliwia dostosowanie G Suite do potrzeb każdej firmy. 

  G Suite w czołówce programów dla firm

  Firmy wykorzystują G Suite oraz jego narzędzia na wiele sposobów. Swoją przychylność i sympatię odbiorców ten zintegrowany pakiet aplikacji od Google zyskał dzięki przyjaznemu, prostemu interfejsowi, dużej ilości dostępnych opcji oraz zapewnieniu bezpieczeństwa danych na najwyższym poziomie. Wszystko to w niezwykle niskiej cenie, co czyni G Suite produktem konkurencyjnym. 

  Jeśli chcesz przetestować za darmo G Suite dla firm wypełnij formularz na tej stronie https://flyonthecloud.com/pl/g-suite/ by rozpocząć 30 dniowy okres próbny.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4288 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-09—-30-09-2020