REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2022 - 31.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Wielka i cała w ekranach - taka będzie scena tegorocznych Dni Ursynowa! Ogromna konstrukcja już stoi pod Kopą Cwila i trwają ostatnie prace nad jej przygotowaniem. A w piątek i sobotę wystąpi na niej aż dziewięć gwiazd. Oj, będą mieli na czym grać i śpiewać!

  Już w ten piątek rozpocznie się najważniejsza impreza w naszej dzielnicy. Po pandemicznej przerwie powracają Dni Ursynowa! Przez lata wydarzenie przyciągało dzikie tłumy. W tym roku nie będzie inaczej. Zgodnie z przewidywaniami w parku im. Romana Kozłowskiego stawi się nawet 5 tys. osób! I nic w tym dziwnego. W końcu czekali na nie dwa lata.

  Wielcy artyści to i wielka scena

  Tegoroczne Dni Ursynowa to już 25. edycja tej największej ursynowskiej imprezy. Dlatego też tak piękny jubileusz wymaga najlepszych gwiazd. W połączeniu z dwuletnim oczekiwaniem wymagania ursynowian na pewno urosły. Bez obaw. Podczas tegorocznych wystąpią najlepsi z najlepszych wykonawców - od popu, przez hip-hop, po rock.

  Pozostaje jeszcze kwestia, na czym będą grać. Oczywiście, że na scenie. I to jakiej! Do dyspozycji artystów oddane zostanie 30 metrów szerokości, 16 metrów głębokości i 12 metrów wysokości. Montaż tej ogromnej konstrukcji zajęła ekipie Stołecznej Estrady aż 7 dni. Pierwsze prace ruszyły już w poprzedni piątek.

  Plus jest taki, że dział sceniczny agencji mieści się na ul. Jeziorki w naszej dzielnicy. Konstrukcja sceny przyjechała więc z bardzo bliska.

  Scena, chociaż wielka i nazwiska tegorocznych artystów także, to ich samych ze szczytu Kopy Cwila może być trudno zobaczyć. W odpowiednim pokazaniu występujących i robieniu atmosfery pomoże 350 mkw. ekranów ledowych zamontowanych na estradzie.

  Nie tylko scena

  Kogo dokładnie usłyszymy w piątek i sobotę? W alternatywnych klimatach zagra Limboski. Jeśli chodzi o popowe nuty, to posłuchamy między innymi Viki Gabor czy Mery Spolsky. O hip-hopowy i rapowy klimat zadbają Płomień ’81 oraz Dixon 37. Natomiast przedstawicielami rocka podczas tegorocznych Dni Ursynowa będą Kult, Happysad, Luxtorpeda oraz Organek. Szczegółowy rozkład jazdy w naszym innym artykule.

  Wykonawcy będą mogli przetestować scenę jeszcze przed rozpoczęciem imprezy. O 11 swoją próbę rozpoczną Onar i Pezet. Jeśli ktoś nie może doczekać się ich występu po południu, to ma szansę usłyszeć ich „przedpremierowo”.

  Nie tylko sceną Dni Ursynowa będą żyć. W sobotę o 11 rusza piknik. Będą czekać tam niezliczone atrakcje! Na Haloursynow.pl - a jesteśmy patronem medialnym 25. Dni Ursynowa - znajdziecie relacje na żywo z tej imprezy. Zaglądajcie w piątek i sobotę!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4485 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022