REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2022 - 31.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Karaoke z japońskiego znaczy „pusta orkiestra”. Ale na Ursynowskim Karaoke pusto nigdy nie jest! Najbliższa okazja, by się o tym przekonać już w ten weekend. Warto korzystać, bo to ostatnie takie wydarzenie w tym roku.

  Mieszkańcy Ursynowa to ludzie wielu talentów. W tym również wokalnych. Gdzie najlepiej się o tym przekonać? Na Ursynowskim Karaoke! Pora rozgrzać struny głosowe, bo właśnie zbliża się kolejna impreza.

  Karaoke to świetna zabawa dla każdego. Wystarczy wziąć mikrofon w dłoń, wybrać piosenkę i zacząć śpiewać. Nie trzeba nawet znać tekstu, bo ten wyświetla się na ekranie. Każdy będzie miał szansę zaśpiewać. Nie trzeba być też profesjonalnym wokalistą. Podczas zabawy nikt nikogo nie ocenia. Liczy się przede wszystkim frajda ze wspólnie spędzonego czasu. 

  Nie tylko śpiewanie

  Impreza odbywa się w biesiadnym stylu. Po śpiewaniu - albo w oczekiwaniu na swój występ - można wygodnie rozsiąść się przy przygotowanych ławach i posłuchać pozostałych wokalistów. Można też zjeść coś dobrego ze strefy gastro. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, którym jeszcze nie w głowie śpiewy. Specjalnie dla nich przygotowane zostaną dmuchańce.

  Zbliżające się Ursynowskie Karaoke będzie już drugim i ostatnim w tym roku. Impreza odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia w godz. 16-21 przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Kajakowej 12b. Udział jest bezpłatny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3842 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022