REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-11----30-11-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  15 czerwca to chyba najbardziej piknikowy dzień w tym roku! Tym razem przedstawiamy program imprezy „Graj w zielone”, która odbędzie się dzisiaj w Lesie Kabackim. Będą gry, spacery i relaks.

  Kiedy z nieba leje się żar, a wkoło szumi las, jedni wolą ukryć się w cieniu drzew, a inni dziarsko ruszają na spacery i do zabawy. Na dzisiejszym pikniku „Graj w zielone” znajdą się atrakcje i dla jednych, i dla drugich.

  Najmłodsi mogą wybrać się na spacer z „Patykiem i szyszką” – wędrówkę po lesie połączoną z zabawami z użyciem patyków i szyszek lub wziąć udział w leśnym teleturnieju lub „Dzikiej bębnoladzie” – otwartych warsztatach bębniarskich (o godz. 12:30-14:30). Ciekawą propozycją są też „Dzikie dzieci”, czyli warsztaty stolarskie z zabawkami.

  Bardziej aktywni uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w grze terenowej po Lesie Kabackim, wspinaczce po drzewach z arborystami lub pokonać leśny tor przeszkód. Na spokojniejszych, szukających wyciszenia, czekać będzie strefa relaksu, a w niej leżaki, gry logiczne i odpoczynek oraz „Relaks – yoga i medytacja” i leśne zajęcia prozdrowotne.

  Piknik „Graj w zielone” odbędzie się dzisiaj, 15 czerwca, w godz. 11:00-16:00 przy siedzibie Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej (ul. Rydzowa 1a). Na część zajęć obowiązują zapisy w punkcie info.

  Niestety, prace na nowym placu zabaw, powstającym przy CEPL, jeszcze trwają i będzie zamknięty w ten weekend. Na pewno poinformujemy na Haloursynow.pl o jego otwarciu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~vgvg 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

   Droga Redakcjo, szkoda, że często Wasze informacje o fajnych wydarzeniach pojawiają się na kilka godzin przed rozpoczęciem, dla mnie to za pózno :( Tak wiem, pewnie było w kalendarzu...ale skoro artykuł o wydarzeniu ląduje też na głównej, to fajnie by było jakby wylądował tam na kilka dni przed :)

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3056 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO