REKLAMAA1 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GS)

  Nieodłącznym elementem każdego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest hasło "graj z nami!". Jeden z ursynowskich sztabów wziął sobie ten slogan do serca i zorganizował popołudnie z planszówkami. W ratuszu grano także w karcianki i szachy.

  Do urzędu dzielnicy zawitali w niedzielę amatorzy gier planszowych - przyszły całe rodziny. Stoły zamieniły się w barwne pola rozgrywek. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie - przygotowano tytuły dziecięce, gry strategiczne, sporo karcianek i gier fantastycznych.

  - Przyszedłem przetestować tytuły, nad którymi się zastanawiałem i spędzić trochę czasu z najbliższymi. Weekend z rodziną przy planszówkach, a nie przed smartfonami to miła odskocznia od codzienności - mówi pan Piotr.

  Na stołach poza grami pojawiły się również łakocie przygotowane przez wolontariuszy sztabu ze Szkoły Podstawowej nr 319 im. M. Kann. Pyszne desery i ciepłe napoje umilały rozgrywkę i sprawiały, że każdy chciał zostać dłużej. Najmłodsi uczestnicy cieszyli się z czasu spędzonego z rodzicami.

  - Moi rodzice nie do końca łapią niektóre gry. Śmiesznie się czuję kiedy to ja ich czegoś uczę i oni patrzą na mnie z zaciekawieniem - mówi Gosia, uczennica ursynowskiej podstawówki.

  Do tych, dla których zasady gry nie były jasne, podchodzili wolontariusze ze sztabu. Każdy mógł liczyć na pomoc przy nieco trudniejszych planszówkach lub znaleźć brakującego kompana do rozgrywki.

  Podczas wydarzenia, można było dorzucić się do WOŚP-owych skarbonek i tym samym pomóc w diagnostyce i leczeniu wzroku u dzieci. Co roku na oddziałach okulistyki dziecięcej hospitalizowanych jest kilkanaście tysięcy małych pacjentów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~kowit 2 5 miesięcy temuocena: 80% 

   Tylko wolontariusze dostosowali się do obowiązujących przepisów prawa i mieli założone maseczki. Dlaczego organizatorzy imprezy - burmistrz R. Kempa, ani J. Owsiak nie wprowadzili wymogu posiadania maseczki przez wszystkich uczestników?

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~szary człowiek 1 5 miesięcy temuocena: 71% 

   Idea szczytna, ale co z maseczkami? Wirus się boi planszówek, czy wszyscy może mieli aktualne ujemne wyniki testów? Hmmm, jakieś to dla mnie dziwne, w dobie pandemii spotykać się z obcymi ludźmi bez maseczek w zamkniętym pomieszczeniu. oO

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5226 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022