REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Ponad dwustu miłośników pływania rywalizowało na III mityngu XXII Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Na basenie przy Hirszfelda bito dziś życiowe rekordy, dopingowano przyjaciół i zaszczepiano w najmłodszych sportowego ducha.

  Największe w Warszawie amatorskie zawody pływackie cieszą się od lat niezmienną popularnością. Co miesiąc pływalnia Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Hirszfelda pęka w szwach. Tak było także dziś.

  - Lubimy pływać, a pływamy, bo dzięki temu mamy lepszą przyszłość! - wyznaje nam 8-letni Igor. A dlaczego? - Jeśli wyjedziemy nad morze, to będziemy wiedzieć jak pływać!

  - Starszy syn sam zdecydował o udziale w zawodach. Sprawdzamy, czy mamy postępy w pływaniu. To świetne dla zdrowia, a poza tym to dobra zabawa dla chłopaków. Wspierają swoich kolegów i pożytecznie spędzają czas - mówi pani Ola, mama Igora.

  Na dystansie 25 metrów rywalizowali najmłodsi zawodnicy, nawet 6-letni. Dwie długości zaliczali ci starsi i najstarsi, bo na basenie regularnia zjawia się cały przekrój wiekowy ursynowian.

  - W 60. roku nauczyłem się pływać sportowo, podpatrywałem zawodowców i do tej pory pływam. Biłem już rekord Guinnessa, zdobyłem 220 medali. Teraz pływam dla zdrowia, sprawia mi to przyjemność - mówi 81-letni pan Ryszard, który paradował po pływalni w koszulce z napisem "Pradziadek Ady". - Jak dorośnie, będzie wiedziała, że dziadek dla niej pływał, a ma dopiero cztery miesiące - dodaje z dumą.

  Kolejny mityng Grand Prix Ursynowa już w sobotę, 14 kwietnia. Do udziału w zawodach może się zapisać każdy, Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji przyjmuje zapisy zawsze do czwartku przed zawodami. Szczegóły - w regulaminie.

  ZOBACZ FOTORELACJĘ Z ZAWODÓW:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.286 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO