REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 maja 2020, 12:22 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Bez wyznaczania limitu kilometrów i maksymalnego pułapu uczestników, bez rywalizacji, za to z ogromną porcją dobrej, biegowej zabawy. W ostatni weekend maja stolica zaprasza na „Bieg bez limitu”! Nagrody dostanie 20 najbardziej pomysłowych biegaczy, gdziekolwiek nie wystartują.

  „Bieg bez limitu” odbędzie się w ostatni weekend maja, czyli za tydzień. Gdzie? Wszędzie. Nie ma ograniczeń, bo to impreza wirtualna. Jej wyróżnikiem jest tytułowy brak limitu: osób, kilometrów czy rodzaju aktywności.

  - Może pobiec dosłownie każdy niezależnie od miejsca zamieszkania, gdyż jest to bieg wirtualny. Jedyne, o czym warto pamiętać, to wymagane podczas epidemii środki bezpieczeństwa. Nie trzeba być biegaczem ani sportowcem. Nie trzeba nawet koniecznie biegać - można np. wybrać inną aktywność - mówi Maciej Mroczek, dyrektor Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

  Proste zasady

  Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w „Biegu bez limitu” należy w dniach 29-31 maja dodać swoją aktywność (komentarz, post, relację) na profilu wydarzenia na Facebooku. Może to być zdjęcie z uśmiechem, zrzut z aplikacji czy krótka informacja o podjętym wyzwaniu.

  - Tu nie ma miejsca na rywalizację, liczy się przede wszystkim dobra zabawa i integracja środowiska biegowego -  zachęca Karol Adamaszek z Aktywnej Warszawy.

  - Po prostu postaw sobie wyzwanie biegowe lub inne i przywitaj z nami sezon. Dodatkowo dla każdej osoby, która zdecyduje się zarejestrować na bieg, na specjalnie przygotowanej bezpłatnej platformie będą czekały setki różnych treningów ze specjalistami. W ten sposób najłatwiej, a jednocześnie profesjonalnie możecie przygotować się do startu - dodaje Adamaszek.

  Nagrody dla 20 najbardziej kreatywnych

  Zdjęcie z kotem, bieg z psem, w przebraniu, wyścig z sąsiadem, po lesie, rajd z przeszkodami czy sprint po lody. Kreatywność podczas "Biegu bez limitu" też nie jest limitowana. Dwadzieścia najciekawszych komentarzy, relacji, albo postów opublikowanych w wydarzeniu na FB z hasztagiem #biegbezlimitu Aktywna Warszawa nagrodzi zestawem gadżetów.

  Aby dołączyć do akcji - należy wejść na facebookowy profil wydarzenia "Bieg bez limitu" i zapisać się do udziału w biegu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 8
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Leon 2 6 miesięcy temu

   Super że bez nagród. Nie bedzie wyzyskiwanka biegaczy z Etiopii przez pośredników dla kasy.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jacek S 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

   I co mają biegać w maseczkach? Hahaha, powodzenia życzę ;)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3306 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.12.2020 - 31.12.2020