REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 maja 2019, 08:30 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (biegursynowa.com)

  Po raz trzynasty w czerwcu aleja KEN zapełni się miłośnikami biegania. 15 czerwca ruszy 13. Bieg Ursynowa - największe wydarzenie biegowe w naszej dzielnicy. Zapisy ruszają już dziś w samo południe.

  Na ten dzień czekają miłośnicy biegania rekreacyjnego i wyczynowego. Bieg Ursynowa co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem - startuje w nim kilka tysięcy osób. W tym roku organizatorzy przygotowali 2,5 tysiąca pakietów startowych.

  Trasa, biegnąca al. KEN - główną arterią Ursynowa, z małą ilością zakrętów, daje zawodnikom możliwość poprawienia rekordów życiowych, a osobom pragnącym rozpocząć przygodę z bieganiem świetną okazję do sprawdzenia swoich możliwości.

  - W osiągnieciu wymarzonego celu pomogą pacemakerzy, którzy będą prowadzić uczestników na czasy od 18 do 30 minut (co minutę). Limit czasu na pokonanie trasy to aż 45 minut, więc każdy uczestnik powinien dać radę w myśl hasła biegu: „Yes I KEN” - mówi wiceburmistrz Piotr Zalewski.

  Bieg Ursynowa to tradycyjnie już oficjalne Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w biegu ulicznym na 5 km oraz Mistrzostwa Polski Masters na tym dystansie. Ale pobiegną nie tylko dorośli - imprezie będzie towarzyszył również wielobój sprawnościowy dla dzieci, który rozegrany zostanie obok ratusza.

  Zapisy do głównego biegu ruszają już dziś - w poniedziałek, 13 maja o godz. 12:00 na stronie www.biegursynowa.com. Koszt pakietu startowego (w skład którego wchodzi również koszulka techniczna) to 50 złotych, osoby w wieku 65+ (urodzone w roku 1954 lub wcześniej) oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności są zwolnione z opłaty startowej. Wbiegu mogą brać udział osoby od 12. roku życia, czyli urodzone w 2007 roku lub starsze.

  ZOBACZ JAK BYŁO W UBIEGŁYM ROKU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~MójNick 1 ponad rok temuocena: 73% 

   Biegacze niech sobie biegają w lesie a nie blokują pół miasta.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5609 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021