REKLAMAA1-WIMAR-AUTO--24-01----24-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pokazyfilmowe.pl)

  "Green Book" kończy Ursynowskie Lato Filmowe. Dziś ostatnia w tym roku okazja, by pod Kopą Cwila usiąść na leżaku lub kocu i obejrzeć film. Tym razem będzie to oscarowa historia drobnego cwaniaczka z Bronxu.

  Takiej okazji nie można przegapić. Nagrodzony trzema Oscarami, w tym dla najlepszego filmu 2018 roku, obraz "Green Book" to niezwykła historia pełna wzruszeń i humoru. 

  Tony, zagrany przez Viggo Mortensena, z nadzieją na spory zarobek, zatrudnia się jako szofer wybitnego i ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Wcielił się w niego Mahershala Ali, nagrodzony za tę rolę Oscarem.

  Mężczyźni razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

  Dzieło Petera Farrelly'ego będzie doskonałym zwieńczeniem tegorocznego Ursynowskiego Lata Filmowego, któremu sprzyjała pogoda.

  Początek dzisiejszego seansu o godz. 21:15 na północnym stoku Kopy Cwila. Na miejscu będą leżaki, ale warto przynieść własny koc. Patronem medialnym Ursynowskiego Kina Letniego jest portal haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3107 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020