REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Green Caffè Nero)

  Green Caffè Nero nie zwalnia tempa rozwoju otwierając swoje kawiarnie w miejscach, w których do tej pory nie było obecne oraz tworząc nowe, ciekawe koncepty będące odpowiedzią na potrzeby lokalnych społeczności i biznesu. Nowy lokal na ursynowskich Kabatach już stał się popularnym miejscem spotkań.

  Najnowsza kawiarnia Green Caffè Nero mieści się na parterze budynku biurowego przy al. KEN 18, tuż przy stacji metra. To pierwszy lokal firmy na Ursynowie i trzeci, po kawiarniach w Wilanowie, w dzielnicy postrzeganej jako „sypialnia” Warszawy.

  - Otwierając się w Wilanowie mieliśmy sporo obaw. Nie byliśmy przekonani, czy kawiarnia zlokalizowana na terenie osiedla mieszkaniowego, w dzielnicy oddalonej od Śródmieścia przyciągnie klientów - mówi Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

  Okazało się jednak, że była to świetna decyzja. Obie nasze kawiarnie stały się częścią lokalnej społeczności i cieszą się ogromną popularnością. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w przypadku Green Caffè Nero na Ursynowie. Chcemy być blisko naszych klientów w miejscu ich pracy i zamieszkania, dlatego planujemy rozwijać się także poza ścisłym centrum miasta

  - dodaje prezes sieci kawiarni.

  Marka Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Od momentu otwarcia pierwszej kawiarni w 2012 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery, w której kawą można się delektować. Green Caffè Nero posiada 44 kawiarnie w Warszawie i jedną w Krakowie, a w planach ma otwieranie 12 lokali rocznie.

  Green Caffè Nero oferuje swoim gościom najwyższej jakości kawę parzoną przez doświadczonych baristów oraz świeże jedzenie przygotowywane na miejscu z regionalnych produktów.

  W naszych kawiarniach staramy się stworzyć miłą atmosferę europejskiego salonu, popularne miejsce spotkań towarzyskich – dostępne i przyjazne. Chcemy, aby nasze lokale były wypełnione gwarem kawiarnianym, a jednocześnie dawały poczucie komfortu, relaksu, ciepła i przytulności

  - mówi Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

  Firma osiąga to dzięki naszym pracownikom – otwartym i serdecznym – oraz unikalnej aranżacji wnętrz i oryginalnej muzyce. Wystrój kawiarni jest współtworzony przez polskich artystów i rzemieślników, dlatego każda z nich ma swój indywidualny charakter, który pasuje do otoczenia.

  Najnowsza, kabacka kawiarnia Green Caffè Nero kusi od samego wejścia. Piękne i przytulne a zarazem duże wnętrze robi niesamowite wrażenie. Stylizowany na starą kuchnię bar, ciepłe kolory połączone z surowością ozdób i - co ważne - bardzo wygodne fotele - tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wyjątkową i unikalną nie tylko na Kabatach, ale na całym Ursynowie.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1261 sekundy
  REKLAMA