REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  To dosyć częsty widok na klatce bloku przy Pileckiego 109

  To dosyć częsty widok na klatce bloku przy Pileckiego 109 (nadesłane)

  Awantury, pijaństwo i fekalia na klatce schodowej. Tak od dłuższego czasu wygląda życie mieszkańców osiedla komunalnego przy Pileckiego. Za wszystko odpowiadają dwie osoby – lokatorka jednego z tamtejszych mieszkań oraz jej konkubent, który terroryzuje całą okolicę. Oboje znani są policji i władzom dzielnicy. Służby jednak nie mogą, a zdaniem mieszkańców, po prostu nie chcą pomóc.

  Nawet tam nie mieszka, a wszyscy mieszkańcy osiedli w rejonie ulic Pileckiego i Płaskowickiej go znają. Paweł T. jest częstym gościem mieszkanki bloku przy Pileckiego 109, swojej konkubiny M. Z początku dawał się poznać jako inteligentny, oczytany człowiek. Był miły i uprzejmy, wręcz czarujący. Niektórym nawet pomagał.

  - Zna nawet kilka języków. Pamiętam, że miałam kiedyś problem z angielskim. Poprosiłam go o pomoc i mi pomógł. Wszystkie zadania były zrobione dobrze – mówi pani Aleksandra.

  Jednak z czasem w życiu Pawła T. pojawił się alkohol. Od tamtej pory jego wizyty na Pileckiego to nieustająca impreza i hałasy. Krzyki i głośna muzyka nie dają spokoju tamtejszym mieszkańcom. Nocna pora dla rozrywkowej pary nie ma znaczenia. Głośne śpiewy o 5 rano przed oknami sąsiadów z użyciem wulgarnych słów to już rutyna.

  - Mamy tutaj sąsiadkę, która jak potrzebuje się wyspać do pracy, to musi jechać na działkę, bo tutaj się nie da – mówi pani Ewa. - Paweł to idealny przykład człowieka, który się stoczył – dodaje pani Wioletta.

  Smród i syf

  Kiedy kończy się alkohol, kończy się również impreza. Wówczas M. wyrzuca swojego konkubenta z mieszkania. Ten, nie mając zbytnio dokąd pójść, zasypia na podłodze przed drzwiami do mieszkania.

  - Wszystko dookoła jest w wymiocinach, moczu i odchodach. Tego smrodu praktycznie nie da się wytrzymać. Potem sam się w tym wszystkim tarza i chodzi w tych ubraniach nawet po kilka dni – mówi mieszkaniec bloku przy Pileckiego 109.

  Mieszkańcy zwracają uwagę na jeszcze jedną rzecz - zarówno dziki lokator, jak i jego konkubina mają otrzymywać pieniądze z opieki społecznej, a większość tych środków idzie na suto zakrapiane imprezy i inne przyjemności.

  - Ja ciężko pracuję, żeby utrzymać rodzinę, codziennie chodzę do pracy. A oni dostają dobre ubrania, bony na jedzenie i pieniądze, które potem wydają na alkohol. Szkoda, że ta opieka nie przyjdzie i nie spyta nas, jak rzeczywiście wygląda ich sytuacja – grzmi mieszkaniec osiedla. M. zaprzecza, że otrzymuje pieniądze z opieki społecznej.

  Z pozoru spokojne osiedle przy Pileckiego zamienia się w piekło, gdy tylko pojawia sie na nim Paweł T.

  Wszelkie samodzielne próby zwrócenia uwagi kłopotliwemu gościowi kończą się obrażaniem i - co gorsze - groźbami w stronę innych mieszkańców. Ostatnio Pawłowi T. nie potrzeba do tego pretekstu. Wystarczy na niego spojrzeć, by usłyszeć wulgarne wyzwiska i zaczepki. Dorośli są w stanie sobie z tym poradzić. Jednakże ofiarami Pawła T. są również dzieci, w tym niepełnosprawne.

  - Obraża mojego syna i naśmiewa się z niego, że jest chory. Jak syn ma się czuć po czymś takim? Nie rozumie dlaczego, ktoś się z niego naśmiewa – zauważa jedna z ofiar działalności dzikiego lokatora.

  - Moja córka ma zespół Aspergera i dwubiegunowość. Przez wybryki tego Pawła boi się wychodzić z domu – dodaje kolejna z mieszkanek osiedla przy Pileckiego. - Ostatnio wystraszył moje dziecko, jak było z psem na spacerze. Po prostu podszedł z kamieniem w ręku i powiedział, że zatłucze mu psa – przekazuje inna.

  "Dobrana para"

  W straszenie dzieci włączyła się również konkubina dzikiego lokatora. Według mieszkańców najczęściej stoi na balkonie i rzuca wyzwiskami w stronę bawiących się na tamtejszym placu zabaw dzieci.

  - Któregoś razu nie chciała ich wpuścić na klatkę. Dzieciaki zadzwoniły do mnie, więc od razu przyszedłem i powiedziałem jej, że dzwonię na policję. Przyjechali chyba w 5 minut, aż się zdziwiłem. Ale pomyślałem, że to może ze względu na to, że zgłoszenie dotyczyło dzieci. Kiedy się ich o to zapytałem, powiedzieli, że pierwsze słyszą o jakichś dzieciach. Przyjechali tak szybko, bo dostali wezwanie od M., że ta ma zamiar podciąć sobie żyły – opowiada  jej sąsiad.

  Dziki lokator nie ogranicza się do picia na umór i obrażania wszystkich wokoło. Pracownicy wszystkich okolicznych sklepów wiedzą, że gdy przychodzi do nich Paweł T., na pewno coś z półek zniknie.

  - Któregoś razu był u mnie akurat dzielnicowy. Rozmawialiśmy i w tym momencie wpadł Paweł T. Zdążył wziąć dwie butelki z półki przy wyjściu i już chciał uciekać. Miał pecha, bo dzielnicowy akurat się obrócił. Złodziej nie wiedział, co ma ze sobą w tym momencie zrobić – czy odłożyć te butelki, uciec z nimi, czy rzucić je na ziemię. To wszystko wyglądało jak w jakiejś kreskówce – mówi pan Sławomir, właściciel pobliskiego sklepu z winami.

  Mieszkańcy i przedsiębiorcy z problemem uciążliwego sąsiada zmagają się od lat. Wszyscy sąsiedzi znają historię rozbicia szyby z pobliskim markecie Lidl. Tamtejsze kasjerki nie mogą sobie poradzić z "terrorystą".

  Dlaczego policja to toleruje?

  Część mieszkańców wprost mówi o nieudolności policjantów z komisariatu na Janowskiego. Mundurowi doskonale znają Pawła T. Niektórzy podejrzewają nawet, że funkcjonariusze sprzyjają działalności dzikiego lokatora z Pileckiego.

  - Mamy nagrania i zdjęcia. Policjanci nawet nie chcą na nie spojrzeć, spisują tylko notatkę. Ile razy widzieliśmy, jak wsadzają go do radiowozu, dojeżdżają do pobliskiego ronda i go tam wysadzają – przekazują mieszkańcy pechowego osiedla.

  fot. nadesłane

  Jak przekonuje podkom. Robert Koniuszy, rzecznik mokotowskiej komendy policji, nie ma prawa dojść do tego typu sytuacji. Zapewnia, że policja cały czas pracuje nad rozwiązaniem problemu sąsiadów z Pawłem T.

  - Policjanci interweniują na każde wezwanie. My również wysyłamy odpowiednie wnioski w celu ukarania tego człowieka i nakładamy na niego mandaty. Jednakże popełniane przez niego czyny nie kwalifikują go do pozbawienia wolności – mówi podkom. Koniuszy.

  A co z groźbami, którymi tak ochoczo rzuca dziki lokator z Pileckiego? - O każdym tego typu przypadku należy informować policję, nawet jeśli byłoby 10 razy dziennie. Trzeba jednak pamiętać, że samo zgłoszenie to nie wszystko. Jeśli ktoś poczuje się zagrożony, powinien złożyć zawiadomienie – podkreśla rzecznik mokotowskiej komendy.

  Zawiadomień - zdaniem mieszkańców - nie brakuje. Niektórzy lokatorzy z Pileckiego wielokrotnie byli już na komisariacie, by składać zeznania przeciw uciążliwemu sąsiadowi. I nic się nie zmienia - sprawy te od dłuższego czasu stoją w miejscu.

  Aktualnie przeciw Pawłowi T. toczy się aż 116 postępowań. Prawdopodobnie byłoby ich więcej, ale nie wszyscy zgłaszają występki dzikiego lokatora, co zauważa zarówna policja, ale także sami mieszkańcy. Zdaniem poszkodowanych działaniami Pawła T. wśród społeczeństwa osiedla przy Pileckiego panuje typowa znieczulica.

  - Sąsiedzi bez dzieci i wnuków przymykają oko na jego wybryki, bo uważają, że ich to nie dotyczy – zauważają mieszkańcy.

  Do tego wielu mieszkańców zwyczajnie się poddało – bezradność policji sprawiła, że przestali wierzyć w skuteczność zgłoszeń. Z drugiej strony Paweł T. sam potrafi zadbać o swoją bezkarność i zastrasza tych, którzy zgłosiliby sprawę na policję.

  - Ostatnio obrażał moje dziecko, gdy byliśmy w sklepie, a wszystko widziała i słyszała ekspedientka. Powiedziała, że nie powie niczego policjantom, bo po prostu boi się, że ten przyjdzie i coś jej zrobi – mówi jedna z poszkodowanych osób.

  Trzy miesiące dozoru za napaść

  O tym, że Paweł T. jest zdolny do wszystkiego na własnej skórze przekonała się pracownica delikatesów, która próbowała powstrzymać go przed kolejną kradzieżą.

  - Przyszedł i chciał ukraść dwa wina. Jedno udało się mu wyrwać, ale drugim uderzył mnie w głowę. Na szczęście skończyło się tylko na guzie. Jeszcze mi się odgrażał na komisariacie, kiedy składałam zeznania i zawiadomienie – opowiada pani Aleksandra.

  fot. nadesłane

  Kobieta zwyczajnie bała się kolejnego spotkania z Pawłem T, ponieważ ten jedyną karę jaką otrzymał za napaść to... 3 miesiące policyjnego dozoru.

  - Potem pojawiał się jeszcze kilka razy, próbował mnie przepraszać. Powiedziałam mu tylko, żeby zostawił mnie w spokoju. Gdy nie chciałam go wpuścić do sklepu, przeszedł na drugą stronę ulicy i rozpalił ognisko. Krzyczał, że grzeje sobie ręce. W lato. Przy 25 stopniach – dodaje.

  Toksyczny związek

  Źródła problemów z Pawłem T. mundurowi i mieszkańcy upatrują w jego relacji z lokatorką bloku przy Pileckiego 109 – M.

  - Tyle razy jej mówiliśmy – nie zapraszaj go. Ona sama mówiła, że ten ją nęka, kradnie jej dobytek. Na nic jednak zdały się nasze prośby - zauważa jedna z sąsiadek.

  Wobec braku jakiejkolwiek reakcji ze strony lokatorki mieszkańcy postanowili sprawę zgłosić do urzędu dzielnicy – osiedle przy Pileckiego jest osiedlem komunalnym. Władze dzielnicy sytuację związaną z Pawłem T. dobrze znają. Zasłaniają się jednak brakiem jakichkolwiek narzędzi do jej rozwiązania.

  - Urząd nie ma możliwości prawnych do ścigania osób zakłócających porządek. Osoba ta nie jest naszym najemcą ani lokatorem, zatem nie ma żadnych podstaw do wyciągnięcia konsekwencji, np. w formie rozwiązania umowy czy eksmisji – przekazuje Kamila Terpiał, rzecznik ursynowskiego ratusza.

  fot. nadesłane

  Mieszkańcy chcieli się nawet spotkać z burmistrzem Ursynowa Robertem Kempą i dokładnie przedstawić mu sytuację panującą na osiedlu przy Pileckiego. Ale urząd odmówił spotkania, zasłaniając się pandemią

  - Mamy tutaj ze 20 osób, które na zaproszenie burmistrza byłyby gotowe w 20 minut stawić się w urzędzie i mu o wszystkim opowiedzieć – przekonuje jeden z mieszkańców osiedla przy Pileckiego.

  Na ten moment wszelkie zgłoszenia dotyczące Pawła T. ursynowski ratusz przekazuje policji i zachęca, by mieszkańcy sami kontaktowali się z mundurowymi. Rzecznik urzędu dzielnicy zapewnia również, że prowadzone są rozmowy z konkubiną dzikiego lokatora – jednak ze względu na ochronę danych osobowych nie może zdradzić szczegółów.

  Już dochodzi do samosądów

  Mieszkańcy, z którymi rozmawialiśmy, zgodnie twierdzą, że w sprawie Pawła T. wszystkie służby uprawiają "spychologię". Zachowanie uciążliwego sąsiada, frustracja i brak działań ze strony odpowiednich służb sprawiły, że zaczęło dochodzić do samosądów na Pawle T.

  - Trudno zliczyć, ile razy już zebrał lanie. Chodził z "kwadratową" głową, z połamanymi żebrami. Nawet to nic nie zmieniło - zauważa mieszkanka.

  Zdaniem mieszkańców i przedsiębiorców z okolic skrzyżowania Pileckiego i Płaskowickiej to tylko kwestia czasu, aż skończy się terror jednego człowieka. Nie będzie więcej zaczepek, kradzieży, gróźb czy pobić.

  - Do końca tej historii doprowadzi dopiero czyjeś nieszczęście – czy to któregoś z mieszkańców, czy samego Pawła T. Dopiero wtedy być może ktoś zajmie się tą sprawą na poważnie - mówią rozżaleni ludzie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 228

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 7
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 49
   WKURZONY
  • 146
   BRAK SŁÓW

  59Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Wszak to 59 3 miesiące temu

   Nowa klasa średnia! A tak na poważnie to jest to bardzo przykre że ludzie którzy uczciwie pracują muszą mieć takie sąsiedztwo...

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Talk talk 58 3 miesiące temuocena: 50% 

   Mam takiego starszego brata. 60-cio letni , całe życie nie pracujący . Przez wiele lat odbierał rentę do czasu gdy lekarz- orzecznik odebrał mu świadczenia gdyż braciszek stawił się do ZUSu "po spożyciu..." .Matka , dziś już staruszka całe życie go broni "bo on jest chory" choć żadnych zaświadczeń nie posiada , na służbę zdrowia reaguje agresją.. Jedyna jego pasja to zbieractwo (śmieci) i oglądanie TV u matki. Ma prawo do części spadku po ojcu, po matce również otrzyma. Gdy opowiadałem tą sytuację, wszyscy doradcy milkną, gdyż brak im argumentów.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick_znik 57 3 miesiące temuocena: 67% 

   Nie bardzo rozumiem Policji? Czy wzorem prezesa TVP uważa że takie poredoły jaki opowiada ciemny lud kupi? Jeśli zgłoszony był rabunek z uszkodzeniem ciała (napad na ekspedientkę) to jak może nie być podstaw, żeby go zamknąć? Przypomnę, że podopobna indolencja Policji była przyczyną tragedii w Głodowie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~misiek 56 3 miesiące temuocena: 50% 

   Paweł opisany w artykule to kropla w morzu, alkohol narkotyki wszelkiego rodzaju burdy innych i zastraszenia powodują że taki Paweł to pryszcz

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PolishWoodpecker 55 4 miesiące temuocena: 77% 

   Gdybym tam ja mieszkał, to już dawno by mu spadła doniczka na głowę, albo w stanie ,,upojenia,, tragicznie spadł by z schodów tudzież wypadł z okna... nikt by nie dociekał jak i co...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Irfy 54 4 miesiące temuocena: 75% 

   @ Kancelaria klaunów Ciekawe co się stanie, kiedy ktoś (mi się nie chce) porobi screeny z tej twoje radosnej twórczości i wyśle je do tej kancelarii. Do Częstochowy. Bo z tego co widzę to bardzo szacowna kancelaria, specjalizuje się głównie w sprawach cywilnych i gospodarczych. Jak myślisz? Bo wiesz, takie podszywanie się i taka "reklama" chyba nie jest im zbytnio potrzebna. Poza tym nikt nie chciałby uchodzić za pozbawionego elementarnej wiedzy z prawa karnego, ale za to bardzo zaciekłego obrońcę obfajdanych żuli. Więc jak to było z tym IP? Przypomnisz? Czy znów wkleisz ten dyrdymalik o "groźbie", chociaż jest to akurat przyjazna sugestia, że podszywanie się pod działającą kancelarię nie musi ci wyjść na zdrowie :P

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 9 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AntyKancelaria 53 3 miesiące temuocena: 80% 

   Kancelaria vel Celina itp - przestań się ośmieszać klaunie. Z różnymi nickami piszesz, to samo IP widać. Ty swoje IP najpierw znajdź.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mietek 52 3 miesiące temuocena: 100% 

   ha, wysłałem im screena co to się ktoś pod nich podszywa i pisze głupoty. ciekawe co będzie :D

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~koLega 51 3 miesiące temuocena: 0% 

   Mietek, daj update jak Ci coś odpiszą :D

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Celina 50 4 miesiące temuocena: 8% 

   "A oni dostają dobre ubrania, bony na jedzenie i pieniądze, które potem wydają na alkohol. Uuuuu, ktos tu zazdrosci?? Kazdy ma prawo wydawac pieniadze na co chce faszysto. "Szkoda, że ta opieka nie przyjdzie i nie spyta nas, jak rzeczywiście wygląda ich sytuacja" Dlaczego ma do ciebie przychodzic ? Nie jestescie bezdomni. Opieka opiekuje sie ludzmi bezdomnymi.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~marek 81 49 4 miesiące temuocena: 10% 

   100% racji !

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 2 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Luk 48 3 miesiące temuocena: 0% 

   Obowiązkiem opieki społecznej jest przeprowadzić wywiad środowiskowy. Prostymi słowy mówiąc musi zapytać sąsiadów, sklepikarzy, dzielnicowego (środowisko otaczające delikwenta). A opieka społeczna opiekuje się ludźmi którzy sobie nie radzą w życiu. Więc już skończ z trolowaniem

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Whooy 47 4 miesiące temuocena: 91% 

   W końcu kogoś zamorduje i wtedy będzie wielkie zdziwienie.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy 46 4 miesiące temuocena: 8% 

   Treść komentarza została zablokowana z powodu naruszenia regulaminu serwisu.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 3 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Whooy 45 4 miesiące temuocena: 94% 

   Panie Mecenasie! To był tryb przypuszczający. Chodziło mi o czyn jakiego w mojej opinii dopuści się ten pan. Bardzo proszę mnie nie aresztowywać ja nie wytrzymam w wiezieniu. Mam hemoroidy.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 15 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AntyKancelaria 44 3 miesiące temuocena: 75% 

   Kancelaria vel Celina - uważaj bo ktoś ciebie pociągnie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Darmowy trening 43 4 miesiące temuocena: 90% 

   Nie koszmar tylko wywalić na zbity pysk.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Check 42 4 miesiące temuocena: 89% 

   @pogromca vel @XXX vel @kancelaria vel @zofia - zapomniałeś zmienić IP wiec twoje wypowiedzi są kompletnie niewiarygodne. Zamiast ustalać czyjeś IP ustał najpierw swój nick i skończ z tym rozstrojeniem jaźni

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Irfy 41 4 miesiące temuocena: 81% 

   Podstawowym problemem mieszkańców tej okolicy nie jest agresywny menel a brak zrozumienia roli "państwa i służb". Kiedy w końcu pojmą, że celem milicji i innych "organów" nie jest zapewnienie bezpieczeństwa i spokoju takim żuczkom jak oni, tylko tego. żeby spokój i bezpieczeństwo miała ogólnie pojęta władza, jak również nie był zakłócany "pobór danin", to znajdą również sposób na menela. Wystarczy tylko dostrzec, że "państwa nie ma". Znika natychmiast, kiedy pijany żul zaczyna smarować wszystko gównem ale pojawia się "w pełnej surowości", kiedy zachodzi podejrzenie "niepłacenia danin". Albo gdy można na obywatela nałożyć "mandat za nieprzestrzeganie". Takiego zbója należy się wystrzegać a nie dzwonić żeby "przyjechał i pomógł". Zbój też nie ma ochoty babrać się w gównie żula, szczególnie gdy nie da się go obrabować z jakichś pieniędzy. A tego pijaczka naprawdę można łatwo spacyfikować. I nawet nie trzeba go bić. Serio. Są lepsze metody ale.. trzeba pomyśleć.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 40 4 miesiące temuocena: 85% 

   @kancelaria... Zosiu, ośmieszasz się. Twoje IP zostało namierzone. Wulgarne wpisy zarchiwizowane.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 17 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Irfy 39 4 miesiące temuocena: 85% 

   @Kancelaria Śmiesznowscy To do boju :) Ustalaj. W sumie fakt. Groziłem myśleniem. A to już w obecnych czasach poważna groźba. Myślenie zdecydowanie powinno być karalne, albowiem uszczupla dochody budżetowe. Za taką zbrodnię na pewno nie wywinę się 3 miesiącami dozoru. Co innego, jakbym się schlał (gdybym pił) i wymazał ci gównem drzwi. Wtedy byłbym bezkarny :P

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 22 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Roman G 38 4 miesiące temuocena: 17% 

   To jest chory człowiek!!!!!!!! Wyolbrzymione do maximum treść! On pije ale nie rozrabia. To że śpiewa?? Gada sam do siebie??? Kto tu mieszka wie że jest nieszkodliwy. Oolicja jak przyjeżdża to też nie stawia oporu. Policja jak trzeba to jest jak i również Straż Miejska. Większy problem to robienie chlewni z parkingu odpadami jadalnymi rzucanymi koło samochodów i mieć satyswakcję z tego że gołębie niszczą odchodami lakier na autach!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alternativ 37 4 miesiące temuocena: 82% 

   mieszkam niedaleko i często przechodzę z psem obok delikatesów za blokiem na fot, lepiej żeby typ mi nie wszedł w drogę bo będziecie pisali o "zaginięciu" tego lumpa. Jak mi gnój z kamieniem wyskoczy to szybko pijaczyna pozna rów dogłębnie.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 36 4 miesiące temuocena: 83% 

   Tą zastanawiającą nieudolnością policjantów z Janowskiego powinno zainteresować się Biuro Spraw Wewnętrznych Policji.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xxx 35 4 miesiące temuocena: 16% 

   Tobą powinna sie zainteresowac mamusia za wypisywanie bzdur.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 34 4 miesiące temuocena: 89% 

   widać policja z Janowskiego ma takie satandardy od zawsze. Wiele lat temu poszłam do nich zgłosić agresywnego sąsiada-pijaka, który latał po klatce schodowej z łomem! i walił nimi w drzwi sąsiadów. Akurat nad tym sąsiadem wynajmowali mieszkanie Włosi i menel często atakował ich drzwi. Współczułam Włochom, którzy nagle musieli zapoznac z sie z "Polakami". Oczywiscie menel urzadzał sobie pijackie imprezki całodobowo a ochroniarze usłużnie zaprowadzali go pod drzwi, kiedy miał problemy z trafieniem do chałupy = pokonaniem domofonu czy włożeniem klucza w drzwi. Menel miał totalny syf w mieszkaniu wiec szybko sprowadził prusaki do całej naszej klatki schodowej. Pani policjantka z Janowskiego, która mnie przyjęła, poradziła mi, żebym NIE WYCHODZIŁA z mieszkania kiedy widzę sąsiada, żebym obserwowała przez judasza - menel mieszkał ze mną drzwi w drzwi. I to była cała "interewencja" policji z Janowskiego. Na szczęście menel sie wyprowadził i wszyscy odetchnęli - poza prusakami

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec Pileckiego 109 33 4 miesiące temuocena: 30% 

   Trzaskacz nikogo nie straszy, nie piszcie bzdur. Była akcja z butelką, jak uderzył Olę i fakt, nic mu za to nie zrobili, ale nie terroryzuje osiedla. Wy chyba macie jakiś wyimaginowany świat. Fakt denerwuje ludzi, ale gdyby Mirka go w dupę kopnęła to byłby spokój, ale widocznie jej się to podoba.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ameryka 32 4 miesiące temuocena: 95% 

   Ale Calvin Klein na tyłku jest :-)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pogromca PISdzielstwa 31 4 miesiące temuocena: 14% 

   Zazdroscisz ze ciebie na taki nie stac? Uuuuuuu .....

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 5 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paweł W-wa 30 4 miesiące temuocena: 82% 

   I właśnie po to są wolne media. Teraz to naprawdę kwestia krótkiego czasu, a leniwa Policja załatwi sprawę. Gwarantuję.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dymisja! 29 4 miesiące temuocena: 90% 

   Gospodarz dzielnicy, który nie pomaga mieszkańcom?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zieeeeeew 28 4 miesiące temuocena: 94% 

   Pomaga.... Wydając pozwolenia na budynki bez miejsc parkingowych, lokalizując bazar kumpla z partii w miejscu pętli autobusowej, zezwalając na dewastację chodników przez pojazdy podwykonawców ratusza, realizując poronione pomysły swych zastępców... itd., itp

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 17 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ameryka 27 4 miesiące temuocena: 63% 

   Dobrze że szczebel lokalny nie bierze przykładu z działań szczebla centralnego. Tam dopiero jest nepotyzm i uzależnienie decyzji od korzyści. I zdecydowanie inna skala wartości pieniężnych

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 10 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kronik 26 4 miesiące temuocena: 73% 

   Kartonowe państwo.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xxx 25 4 miesiące temuocena: 26% 

   Co ma panstwo do tego? Panstwo kaze ludziom byc bezdomnymi? Kazdy odpowiada za swoj los.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 5 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 24 4 miesiące temuocena: 50% 

   ~xxx, płacimy podatki na to, żeby państwo zajmowało sie problemami m.in. bezdomnych a nie tylko wpychaniem pińcetek (z naszych podatków) do twojej kieszeni = kupowaniem twojego głosu.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wujek Wladek 23 4 miesiące temuocena: 81% 

   "Przyjechali chyba w 5 minut, aż się zdziwiłem. Ale pomyślałem, że to może ze względu na to, że zgłoszenie dotyczyło dzieci. Kiedy się ich o to zapytałem, powiedzieli, że pierwsze słyszą o jakichś dzieciach. Przyjechali tak szybko, bo dostali wezwanie od M., że ta ma zamiar podciąć sobie żyły" - o elektorat sie dba, a jakze! Nad byle smieciem, szmata i nierobem panstwowe instytucje sie pochylaja, a o prawdziwych obywateli sie nie dba.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paweł T. 22 4 miesiące temuocena: 18% 

   Więcej tolerancji. Ci ludzie potrzebują pomocy. Otworzcie swoje serca na zbłąkanych i poniżonych. Jakby miał gdzie kupę zrobić to by nie robił na klatce.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcus 21 4 miesiące temuocena: 87% 

   A niby kto go poniżył? Chyba on sam siebie, bo niżej już chyba upaść się nie da. Chlanie, awantury i syf na klatce...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 20 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ameryka 20 4 miesiące temuocena: 100% 

   Paweł - No niby tak, ale od tego jest zakochana konkubina M. A współczuć należy sąsiadom, ze musza znosić taką doborową, wyjątkową parę

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 16 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pogromca PISdzielstwa 19 4 miesiące temuocena: 14% 

   ~Ameryka Wspołczuc to w pierwszej kolejnosci nalezy temu bezdomnemu bezduszny pisowski hipokryto. Nie ma dachu nad głową ani pomocy sąsiadów.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Blokers 18 4 miesiące temuocena: 11% 

   ~Pogromca PISdzielstwa, zawszony, pełny nienawiści PO-wski trollu! Zgłaszam do moderacji twoje wpisy.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 2 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 17 4 miesiące temuocena: 83% 

   @blockers vel marcus vel paulo - a ty co? Stajesz do konkursu na trolla miesiąca? To musisz się bardziej postarać. Tamten gnom ma więcej nicków i większym jadem pluje.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paulo 16 4 miesiące temuocena: 6% 

   ~ jako To właśnie chciałem sprawdzić. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Celowo pisałem pod różnymi nickami, że sprawdzić, czy redakcja posiada swoich trolli i czy kontroluje, co kto pisze. I udało się. Heh, ciekawe jak szybko zniknie ten wpis. Wolność słowa... szkoda gadać.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 1 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 15 4 miesiące temuocena: 91% 

   @Paulo - nie wiem, czy Redakcja posiada swoich trolli kontrolujących co kto pisze. Nie sądzę, zwłaszcza, żeby sprawdzić co kto pisze wystarczy kliknąć jeden link umieszczany pod każdym wpisem. Ale za to Redakcja nie kasuje, niestety, postów umieszczanych pod różnymi nickami, więc chyba możesz spać spokojnie. Zwłaszcza, że jak widzę, twój wpis został już zaakceptowany przez moderatora. I tyle z teorii spiskowej. Napięcie opadło.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 10 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paulo 14 4 miesiące temuocena: 82% 

   Dziwi mnie tylko, że nawet wielokrotny łomot niczego nie nauczył tego pijaczyny.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Check 13 4 miesiące temuocena: 67% 

   @Paulo / @Marcus / @Blokers - sam ze sobą piszesz? Ponownie zapomniałeś zmienić IP i to widać (polecam włączyć opcje: wpisy tej osoby). No i co teraz??

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 10 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paulo 12 4 miesiące temuocena: 13% 

   I nic. Po prostu sprawdziło się to, co od dawna podejrzewałem. Redakcja HU też sama sobie odpisuje i ma swoich trolli. Za mało "klikalności"? Nikt nie chce czytać?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 2 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 11 4 miesiące temuocena: 91% 

   @Paulo - a tym przypadku, to udowodniłeś nie tylko to, że wymyślasz śmieszne teorie, ale również to, że szybko powinieneś odwiedzić jakąś klinikę zajmującą się głową. Z całą pewnością Redakcja nie ma co robić tylko sama sobie odpisywać. A o ile klików by sobie tak zwiększyła klikalność? Ty byłeś na jakiś warsztatach medialnych organizowanych przez prawicowe bojówki? Chłopie, ośmieszasz się.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 10 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 10 4 miesiące temuocena: 77% 

   I co, nie wiecie co zrobić z tym schlanym syfiarzem leżącym na klatce? Dostał kilka razy po gębie i nie pomogło? Sprawy trzeba doprowadzać do końca, bo potem się przeplata żałuje. Miejsce syfu jest na śmietniku.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xxx 9 4 miesiące temuocena: 19% 

   Policja ustali twój IP, za groźby karalne odpowiedz przed sądem.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 7 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 8 4 miesiące temuocena: 86% 

   @xxx a gdzie tępaku masz tu groźby karalne?? Nie mierz wszystkich swoja miarką bandziorze jeden.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 24 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zofia 7 4 miesiące temuocena: 14% 

   ~ jako Tu debilu: "Sprawy trzeba doprowadzać do końca, bo potem się przeplata żałuje. Miejsce syfu jest na śmietniku."

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 6 4 miesiące temuocena: 90% 

   Zosiu, vel xxx vel pogromcę vel inne śmieci. Jesteś żałosny i puszczają Ci nerwy. Do tego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ale nie martw się, do rana większość twoich nędznych postów zniknie. Taka magia. Albowiem twoje miejsce również jest na śmietniku. W pojemniku na odpady zmieszane.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 19 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec ursynowski 5 4 miesiące temuocena: 93% 

   Bezużyteczność organów państwowych w obliczu prawdziwego problemu.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xxx 4 4 miesiące temuocena: 19% 

   Zebys czasem ty nie został bezdomny, zobaczymy jak wtedy bedziesz spiewał...wiecej empatii , idz do Biedronki maja promocje moze kupisz sobie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 6 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3377 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021