REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-05----31-05-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 maja 2020, 09:28 komentarzy 13

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Groźnie wyglądająca kolizja na Roentgena przy rondzie na Płaskowickiej. Kierowca Renault zderzył się z mazdą, jego auto wypadło z drogi i uderzyło w słupek na wyspece, który wylądował na masce volkswagena. Nikomu nic się nie stało.

  Do zdarzenia doszło przed godziną 8:00. Po stłuczce z mazdą kierowca renault nie zapanował nad pojazdem i wjechał na wysepkę rozdzielającą jezdnie na ul. Roentgena. Tam auto najechało na znak drogowy, na którym oparło się. Słupek wylądował na masce stojącego na przeciwległym pasie ruchu volkswagenie.

  Jak informuje stołeczna policja nikomu nic się nie stało, a zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Na miejscu były niewielkie utrudnienia w ruchu na rondzie i na jednym pasie ul. Płaskowickiej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 35

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 17
   BRAK SŁÓW

  13Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mieszkaniec2 13 12 dni temuocena: 100% 

   Co za idioci- drewniane taczki a nie samochody im dać

   Edytowany: 12 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~GosiaK 12 13 dni temuocena: 63% 

   To jest najgorsze miejsce na Ursynowie! Bez wymuszenia nie da się przejechac. Wiecznie korek i duży ruch wspólczuje tym co tam mieszkają!

   Edytowany: 13 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 11 13 dni temuocena: 50% 

   To się naucz jeździć zgodnie z przepisami i nie wymuszaj. Idiotyczne tłumaczenie.

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 9 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jacek 10 13 dni temuocena: 62% 

   Już dawno powinni coś zrobic z tym rondem i ulica roentgena aby uspokoić ruch. Przejście przez pasy na tym rondzie zawsze z duszą na ramieniu. Kierowcy wjeżdżają z impetem nie zwracając uwagi na pieszych !

   Edytowany: 13 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jot 9 13 dni temuocena: 45% 

   Tam się nie da wjeżdżać z impetem, bo z reguły są korki. Mam na myśli czasy normalne, a nie koronawirusowe.

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 5 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 8 13 dni temuocena: 88% 

   O tym właśnie pisałem w kontekście tych rond w ciągu ul. Płaskowickiej. Nagminne zjeżdżanie z ronda z pasa wewnętrznego, zajeżdżanie drogi, zła sygnalizacja kierunkowskazami lub jej zupełny brak. Te ronda powinny być jednak turbinowe.

   Edytowany: 13 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zxcv 7 13 dni temuocena: 92% 

   Generalnie tego typu ronda generują zagrożenie, bo co niektórzy co maja prawko za jajka uważają że jak zjeżdżają z wewnętrznego pasa to maja pierwszeństwo bo przecież "jadą prosto". Sam miałem taki przypadek na tym rondzie (na następnym zjeździe) z kierowcą "WSKxxxx. Pewnie w Sokołowie nie ma rond.

   Edytowany: 12 dni temu

   oceń komentarz 11 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 6 13 dni temuocena: 90% 

   Do ~zxcv mi na tym rondzie facet wjechał w lewy przedni błotnik. I tak samo mówił, że przecież zjeżdżał z ronda to ma pierwszeństwo. Na szczęście policja wytłumaczyła mu jego błąd. Ale to ja bujałem się ze szkodą. Takie rzeczy są tam na porządku dziennym.

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nieistotny 5 13 dni temuocena: 67% 

   Problem jest taki, że są kierowcy którzy prawym pasem jadą na trzeci zjazd, bo boją się wjechać na wewnętrzny, a prawego powinno się używać gdy zjeżdza się na następnym, w ostateczności na drugim zjeździe. Potem zasuwa taki przez prawie całe rondo na prawym i ciężko zjechać ze środkowego. A zjeżdżając nie tak łatwo wypatrzyć kogoś kto pomyka prawym. No niestety taki urok rond. Zresztą tam jest dosyć gęsto i zjechać z wewnętrznego na prawy przed zjazdem jest dosyć ciężko, więc zwykle zjeżdźam bezpośrednio ze środkowego na lewy pas, ale oczywiście ustępuje tym z prawego, któzy sobie kółka po rondzie kręcą.

   Edytowany: 12 dni temu

   oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 4 13 dni temuocena: 64% 

   ~nieistotny Powołujesz się na nieistniejące prawo. Każdym pasem można sobie jeździć dowolnie dookoła wysepki, ale z ronda zjeżdża się zawsze z pasa zewnętrznego, a nie z wewnętrznego przecinając pas zewnętrzny zajeżdżając drogę innym kierowcom.

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 7 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nieistotny 3 13 dni temuocena: 67% 

   @Boom na niektórych rondach nawet oznaczenia poziome malowali, na prawym pasie prosto i prawo, na lewym pasie prosto i lewo. Na kursie na prawo jazdy i na egzaminie też było wymagane, że jeżeli chcesz jechać w lewo, musisz z wewnętrznego startować. Wiadomo że jak masz miejsce, to zjeżdżasz na prawy przed zjazdem, ale nie zawsze jest miejsce. Na tym rondzie akurat prawy pas jest często zawalony i nie ma innej opcji niż skręcać z wewnętrznego. W godzinach szczytu i tak tam wszystko stoi.

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 2 12 dni temuocena: 60% 

   ~nieistotny to są właśnie ronda turbinowe o których pisałem w pierwszym poście i tak powinny być odtworzone na ul. Płaskowickiej. Taką organizacja usprawni przejazd i wyeliminuje takich przecinaczy rond.

   Edytowany: 12 dni temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 1 10 dni temuocena: 33% 

   a przepraszam, pokaz mi przepis kd, który zabrania zjeżdżania z pasa wewnetrznego. I, przy okazji, popatrz sobie na pasy na tymze (i innych) rondzie - gdzies jest linia ciągła, zabraniajaca zmiany pasu ruchu z wewnetrznego na zewnetrzny i, kolejno, zjechania z ronda? Zastanów się troche co piszesz...a najlepiej idż na kurs prawa jazdy, tym razem lepszy! Oczywiscie, że zawsze trzeba ustąpic pierwszeństwa z prawej strony ale to jakby podstawa jest... A ronda turbinowe sa do...kitu, dobre są tylko dla pobliskich mieszkańców, którzy znaja na pamięć okolice. Jesli jedziesz gdzies pierwszy raz, a nie daj bóg do innego miasta, gdzie nazwy ulic, dzielnic, nic ci nie mówia, to mozna kręcic sie w kółko do u..ś..

   Edytowany: 10 dni temu

   oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3109 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--25-04---25-05-2020