REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 września 2018, 13:45 komentarzy 53

  (FB/Piotr Guział)

  Piotr Guział wycofał się z wyścigu o prezydenturę i poparł Patryka Jakiego. Kandydat PiS oświadczył, że Guział zostanie wiceprezydentem w jego ekipie, w przypadku wygranej w wyborach w Warszawie.

  Były burmistrz Ursynowa ogłosił swój start w wyborach na prezydenta stolicy 14 sierpnia. Zapowiedział jednak, że w przypadku, gdy nie uda mu się namówić innych kandydatów do poparcia jego kandydatury, wycofa się. Jeszcze wczoraj krążyły plotki, że Guział poprze Jacka Wojciechowicza. 

  Dziś na konferencji prasowej ogłosił, że zdecydował się zawrzeć sojusz z Patrykiem Jakim, kandydatem Zjednoczonej Prawicy.

  - Patryk Jaki pokazał się jako człowiek ambitny, zdeterminowany, który ma wizję. Po raz pierwszy mamy kandydata, który ma wieloletnią wizję i ma szansę wygrać wybory. Jestem przekonany, że wygra. Od bardzo wielu lat wszyscy, którzy mają lewicowe przekonania będą mogli liczyć na to, że ich światopogląd będzie reprezentowany w stołecznym ratuszu - powiedział Piotr Guział.

  Jaki ogłosił, że w przypadku wygranych wyborów, były burmistrz Ursynowa zostanie jednym z zastępców prezydenta stolicy. 

  - To człowiek, który stworzył największy ruch społeczny w Warszawie. W poprzednich wyborach zdobył trzeci wynik i uzyskał ogromne zaufanie mieszkańców. Zna Warszawę jak mało kto, spędził w samorządzie ponad 20 lat - zachwalał Jaki swojego sojusznika.

  Jako wiceprezydent, Guział miałby zająć się organizacją największych imprez, np. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ma być też odpowiedzialny za kulturę, współpracę z przedsiębiorcami i szeroko pojęte sprawy społeczne.

  Przypomnijmy, w poprzednich wyborach samorządowych Guział zdobył ponad 8% głosów, co dało mu trzecie miejsce za Hanną Gronkiewicz-Waltz i Jackiem Sasinem.

  Duże zaskoczenie na Ursynowie

  Decyzja Piotra Guziała wywołała szereg komentarzy na Ursynowie. Były burmistrz ma kandydować do Rady Dzielnicy ze swojego komitetu koalicyjnego Nasz Ursynów + Otwarty Ursynów. Tymczasem jeden z liderów połączonych stowarzyszeń oświadczył, że nie popiera stanowiska Guziała.

  - Poparcie udzielone przez Piotra Guziała to jego osobista decyzja, a nie decyzja komitetu. W najbliższych dniach poinformujemy, kogo poprzemy w wyborach na prezydenta Warszawy - nie będzie to Patryk Jaki z PiS - mówi Piotr Skubiszewski z Koalicji Mieszkańców NU+OU. Przewodniczący Otwartego Ursynowa nie chciał odpowiedzieć na nasze pytanie, czy Guział będzie na listach komitetu do Rady Dzielnicy. Listy zostały zarejestrowane w piątek, więc jeśli Guział na nich jest, to koalicja już nic z tym nie zrobi.

  Swoje zdanie mają lokalni konkurenci lewicowej koalicji do mandatów w radzie.

  Po pierwsze potwierdza się to co mówiliśmy. Od początku ta akcja była oszukiwaniem mieszkańców. Jasne też się stało, że głos na Nasz Ursynów + Otwarty Ursynów to głos na PiS i Patryka Jakiego. To jest po prostu partyjna przybudówka - komentuje Antoni Pomianowski z Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa.

  Podobnie sytuację polityczną po konferencji Patryka Jakiego i Piotra Guziała ocenia Michał Matejka z Platformy Obywatelskiej.

  - Nasz Ursynów i Otwarty Ursynów to od dawna przystawki PiS-u, więc decyzja ich lidera jest oczywista. Szkoda tylko, że oszukiwał mieszkańców ukrywając przed nimi swoje prawdziwe zamiary - mówi w rozmowie z Haloursynow.pl.

  Przypomnijmy, w latach 2010-2014 burmistrz Piotr Guział rządził na Ursynowie w koalicji z Prawem i Sprawiedliwością.

  Swoje oświadczenie w sprawie decyzji Guziała wydało również jego macierzyste stowarzyszenie - Nasz Ursynów. Sekretarz NU Jarosław Płaskociński podkreśla w nim, że na tę chwilę organizacja nie popiera żadnego z kandydatów na prezydenta, bo koncentruje się na wyborach do Rady Dzielnicy Ursynów.

  - Chcielibyśmy ukrócić wszelkie informacje o powiązaniach z partiami politycznymi. Prosimy naszych oponentów o zaprzestanie rozsyłania w Internecie nieprawdziwych informacji. Zachęcamy do uczciwej konkurencji samorządowej, nie politycznej - powiedział Płaskociński, odnosząc się do postów koalicji Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa i Projektu Ursynów, w których Nasz Ursynów i Otwarty Ursynów zostali nazwani "przystawkami PiS".

  Prawdopodobnie, Otwarty Ursynów jutro poprze w wyborach na prezydenta Jacka Wojciechowicza, byłego prezydenta Warszawy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 182

  • 27
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 44
   WKURZONY
  • 97
   BRAK SŁÓW

  53Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mulat 53 10 miesięcy temuocena: 100% 

   I pomyśleć, ze był to Burmistrz Ursynowa. Otarliśmy się o śmierć...

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~EwaÖ 52 11 miesięcy temuocena: 91% 

   Przynajmniej teraz to już mu w twarz się wprost zaśmieje jak go spotkam. Postaram się powstrzymać od splunięcia. Jak można tak nisko upaść. Gdyby za jakiś czas ładny wynik miała np. PartiaKosmosu to Guziala - w zamian za obiecane stanowisko (czytaj kasę i układy) tez by się tam spotkało.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nawet jeśli wygra 51 11 miesięcy temuocena: 86% 

   Po tekstach Guziała i jego byłych współpracowników z Ursynowa w ostatnim czasie można było się tego spodziewać. I ten oportunista wierzy że PISURWA dotrzyma słowa ?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia Grabowska 50 11 miesięcy temuocena: 50% 

   Piękne ruch milordzie. Naprawdę szanuje Guziała, ale teraz to rozegrał mistrzowsko. Trochę tylko żal frajerów Skubiszewskiego i Dominiaka. Aż takiego kopa jednak współczuje, choć jesteście niezbyt bystrzy, sprzedajni i kłamliwi, to jednak żal mi was. jednym ruchem wylądowaliście w drużynie PiS!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fanusia 49 10 miesięcy temu

   Małgosia Grabowska nie sądź każdego według siebie

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~obywatel 48 11 miesięcy temuocena: 60% 

   Platformo czemu nam to zrobiłaś? Czemu oddałaś władzę faszystom bez jednego wystrzału? Czemu oddajesz stolicę? Czemu od nas się odwróciłaś?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rafał zKabat 47 11 miesięcy temuocena: 95% 

   Hasło „GUZIAL symbolem BYLEJAKOŚCI” nabrało nowego znaczenia.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aw 46 11 miesięcy temuocena: 82% 

   Ale wstyd. Jak nisko trzeba upaść.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Samwell 45 11 miesięcy temuocena: 88% 

   Guział wyrolował własną koalicję i ludzi z nią związanych. Cynik i hipokryta. Na Ursynowie nikt mu już raczej ręki nie poda.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jot 44 11 miesięcy temuocena: 80% 

   E tam. Nie po raz pierwszy taki numer wykonał, więc jak ktoś jest myślący, to już dawno mu ręki nie podawał. To oczywista oczywistość, jak mawiał klasyk.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fanusia 43 10 miesięcy temu

   To fakt

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KJL 42 11 miesięcy temuocena: 84% 

   Jaki prezydent - taki wiceprezydent. Bylejakie!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 41 11 miesięcy temuocena: 81% 

   Koryto jest duże- zero zdziwienia

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak 40 11 miesięcy temuocena: 73% 

   Taki sojusz z Guziałem to spory błąd Jakiego. Świadczy o małym rozeznaniu w sprawach dzielnic oraz braku doświadczenia politycznego. PiS nigdy nie był mocny na Urysnowie, ale w obecnej patologicznej sytuacji w W-wie miał szansę trochę głosów zebrać. Sojusz z Guziałem przekreśla Jakiego na Ursynowie, a nie sądzę by w innych dzielnicach przysporzył mu wiecej, niż utraconych tu głosów.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ArekN 39 11 miesięcy temuocena: 73% 

   Ursynów jest wyjątkowo antyPiSowski, więc Guział chyba źle obstawił - no chyba, że nie interesuje go Ursynów ale coś więcej. Na Ursynowie będzie tak czy tak skończony! I chyba wykończy tym ten cały Nasz Ursynów (NU) - niezły Wam numer zrobił - pisałem kiedyś, że to taki koń trojański, więc rację miałem, współczuję NU :-) Choć nie wykluczam, że do wyborów pewnie jeszcze może i zmienić zdanie i do kogoś się przymilić, w zależności od sondaży. Zawiera sojusze, rozstaje się, znowu zawiera, oczywiście zawsze twierdząc, że to jego wyłączna decyzja! Prawdziwa komedia! Teraz to tym bardziej mieszkańcy Ursynowa nie zagłosują na GuziałoweKomitety. Skubiszewski - zgodnie z przysłowiem - będzie chyba mądry po szkodzie - postawił chyba nie na tego konia w tej gonitwie :-)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 38 11 miesięcy temuocena: 78% 

   Prezydenta miasta wybierają wszystkie dzielnice. PIS-owi rośnie. Guział ma gdzieś Ursynów. Od lat marzy o prezydenturze Warszawy. Wice na początek, to całkiem nieźle. Zaprzyjaźni się bardziej z PIS-em, z głodu nie umrze...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ewa Ö 37 11 miesięcy temuocena: 72% 

   A co na to wszystko Pan Ciara - wielki zwolennik tego malutkiego człowieczka?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zniesmak 36 11 miesięcy temuocena: 76% 

   Guzieł i kultura? TOŻ TO OKSYMORON!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak 35 11 miesięcy temuocena: 79% 

   Koryto przyciąga jak magnes .

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~noname 34 11 miesięcy temuocena: 76% 

   Panie Guział sprzedałeś się ,nie szanuje już Pana !!!!!!!!!!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Czubaka 33 11 miesięcy temuocena: 75% 

   Mówiłem, karierowicz i oportunista. Panu już dziękujemy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~recall 32 11 miesięcy temuocena: 69% 

   namacalny przykład oblicza opozycji ;]

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~brawo PiS 31 11 miesięcy temuocena: 87% 

   a taki był ładny, taki niezależny :)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hurraaa 30 11 miesięcy temuocena: 80% 

   Boszeee ale fstyd panie Guzioł.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~erykantykleryk 29 11 miesięcy temuocena: 38% 

   Jest mi wszystko jedno kto będzie rządził. Byle Łukasz Ciołko i Robert Kempa zniknęli z życia. Politycznego. Arogancja i pycha oraz zwykłe chamstwo przekroczyło granice. Więcej Rusinowskich drodzy panowie a spełni się me życzenie. Panią Rusinowską też zabierzcie ze sobą w polityczny niebyt.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fanusia 28 10 miesięcy temu

   Popieram

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~NUrek 27 11 miesięcy temuocena: 80% 

   MOŻNA BYĆ NISKIM CZŁOWIEKIEM, ALE NIE MAŁYM! - te słowa pewnego polityka kilka lat temu dziś są znowu wyjątkowo aktualne!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ArekN 26 11 miesięcy temuocena: 79% 

   Tylko jak już byleJAKI nie wygra, to niech Guział ma resztkę honoru i niech wycofa się z polityki, przynajmniej ursynowskiej i warszawskiej. Facet po prostu leci tam, gdzie jest szansa na kasę, nie ważne jego opinie i poglądy. Swoją gębą wytrze wszystko. Niech wyjedzie do Będzina, może już na stałe? Dołożę się do biletu, nawet pierwszej klasy :-)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mruk 25 11 miesięcy temuocena: 80% 

   Twarz panie Guział ma się tylko jedną Pan właśnie swoją stracił.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ArekN 24 11 miesięcy temuocena: 81% 

   Guział od lat ma dewizę: Twarz nie szklanka, nie zbije się :-)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 29 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ass 23 11 miesięcy temuocena: 79% 

   Zpisiał do reszty ten Guział...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ron 22 11 miesięcy temuocena: 82% 

   No to niezly duet do rozpierduchy Warszawy

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~emil 21 11 miesięcy temuocena: 79% 

   brzydko skończył ten ngeniusz z Ursynowa

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~P 20 11 miesięcy temuocena: 73% 

   Trzeba się tylko cieszyć. Ta decyzja to DUŻY błąd Patryka Jakiego w kampanii. Jeżeli musi zawierać tego rodzaje sojusze, to jest to początek końca jego drogi po prezydenturę. A dla mieszkańców Ursynowa jest teraz jasne - nie głosujemy na Jakiego! W sumie żal mi Piotra Guziała, jeśli myśli, że Patryk Jaki dotrzyma obietnicy ;)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lester 19 11 miesięcy temuocena: 74% 

   Dwulicowa szmata.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AntyG 18 11 miesięcy temuocena: 79% 

   TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA. GUZIAL TO WYJĄTKOWO ŚLISKI CZŁOWIEK.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janda 17 11 miesięcy temuocena: 80% 

   Guział zawsze romansował z PiSem. Koalicja na Ursynowie itp. Z niego taki lewicowy polityk jak z Trumpa prawiczek

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Misiek Wyżyny 16 11 miesięcy temuocena: 86% 

   Guział ponownie zrobił w wała Skubiszewskiego i Lenarczyka. Co on na nich ma, że ciągle ich robi w tego wała a oni zapatrzeni w niego jak w obrazek. Ograni jsk dzieci

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paróweczka 15 11 miesięcy temuocena: 42% 

   Brawo. Wygrasz i zostaniesz superowym prezydentem Panie Patryku!!! :)))

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zieeew 14 11 miesięcy temuocena: 40% 

   Co ty ćpiesz? ...od guźca chyba towar.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec11 13 11 miesięcy temuocena: 82% 

   Skubiszewski teraz będzie się wypierał Guziała i jego decyzji. Nagle się okazuje, że tylko on nie widział że Guział to zwolennik PiSu. Ich nie interesuje dzielnica tylko stołki. Prawdziwi bezpartyjni kandydaci !!!.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec11 12 11 miesięcy temuocena: 79% 

   swoja drogą to Jaki też nie błysnął inteligencją przyjmując poparcie Guziała i jego kilku zwolenników za stołek vice prezydenta. Rozdawanie tak poważnych stanowisk osobom które są jak chorągiewki to duży błąd.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 22 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 11 11 miesięcy temuocena: 92% 

   Dlaczego ma się wypierać? Żeby udawać, że niby nie jest zwolennikiem PiS-u. Przecież p. Skubiszewski po poprzednich wyborach miał zostać burmistrzem właśnie w koalicji NU z PiS-em, tak jak wcześniej zrobił to Guział.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 23 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ArekN 10 11 miesięcy temuocena: 90% 

   @mieszkaniec11 - dodam więcej: osobom, które potrafią obrażać mieszkańców na forach internetowych tylko dlatego że maja inne zdanie albo o coś dopytują. Wtedy Guział stosuje metodę: wyzywa, blokuje i usuwa, udając że nie było sprawy. Ale czego można wymagać od człowieka, który gdy ktoś pluje mu w twarz, udaje że pada deszcz.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 18 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 9 11 miesięcy temuocena: 75% 

   Guział ma się zajmować "organizacją największych imprez, np. WOŚP, kulturą, współpracą z przedsiębiorcami i sprawami społecznymi." Duży budżet, stanowisko PR-owskie, wiele gadania - mała szkodliwość. Może dać radę... A Jaki "zyskał poparcie," wyeliminował 1kandydata oraz przetrącił nóżki organizacjom popierającym Guzała. Jak dla mnie to całkiem sporo ugrał.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konrad 8 11 miesięcy temuocena: 53% 

   Głosujcie na projektu Ursynów! Jedyna szansa żeby PiS nie odebrał nam dzielnicy...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 7 11 miesięcy temuocena: 46% 

   Zapomniałeś o PO i N.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 6 11 miesięcy temuocena: 77% 

   Normalnie przedwyborczy, ursynowski Twin Peaks!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~obserwator 5 11 miesięcy temuocena: 43% 

   A Pomianowski lepiej niech nie zabiera głosu w tej sprawie, bo wszyscy wiedzą, że jest platformerską przybudówką!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~obserwator 4 11 miesięcy temuocena: 43% 

   Pomianowski, przestań minusować Ty hejciarzu!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jot 3 11 miesięcy temuocena: 81% 

   Co było do przewidzenia. Jedyne pytanie to było, czy przejdzie na pis już po wyborach (jak poprzednio), czy jeszcze przed.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ArekN 2 11 miesięcy temuocena: 79% 

   @jot - dobre :-) Może p. Guział sam odpowie nam? Ale przecież on udaje pewnie, że nie czyta. A osobiście i przy pomocy NU minusuje co trzeba :-))))))

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rafał zKabat 1 11 miesięcy temuocena: 75% 

   Guzial to strateg jak nie wiem co, hehehe. To wymyślił i wykombinował. Za wcześnie się chyba tym podzielił

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2769 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019